שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אבנים בשירות האדריכלות הירוקה

באבן אם מכירים את הצרכים הייחודיים הכרוכים בעבודתם של אדריכלים ומעצבי פנים. 
אדריכל ומעצב הפנים (MA) רסמי חוסיין, הבעלים של אבן אם, עסק שנים רבות כאדריכל ומעצב באירופה ובישראל והקים את אבן אם מתוך הצורך והמחסור באבן שמצא עם חזרתו לארץ. אל השימושי הנרחבים באבן טבעית באדריכלות ועיצוב פנים חשף חוסיין בעבודתו כאדריכל ומעצב בגרמניה ואיטליה. 
לכן, בראש ובראשונה אבן אם נוצרה למען אנשי המקצוע, העוסקים בתחום הבנייה על בסיס יום יומי, אלה שמסתובבים בעולם, נחשפים בתערוכות ומגזינים למבחר העצום ולאפשרויות הגלומות באבן ורוצים לתרגם חידושים אלה גם לפרוייקטים שלהם.

באבן אם המבחר הגדול ביותר בארץ לאבנים טבעיות

בשיווק ישיר, למעלה מ 80% מהאבנים הן ביבוא אישי מרחבי העולם, חלק נכבד מהם משווקים בבלעדיות על ידי אבן אם. לפיכך ניתן לבצע חיתוכים ועיבודים מיוחדים בהתאם לצרכים וליצירתיות שלכם.

חוסיין עצמו מרצה ומלמד אדריכלים ומעצבי פנים בתחום האבן, מציע לא רק את המבחר העצום אלא גם את הידע הנרחב שרכש עם השנים. 
כאדריכל ומעצב לשעבר, גם חוסיין מודע לרצון של מעצבים להיות יחודיים, חד פעמיים ומפתיעים. ההכרות עם מגוון של אבנים ותכונותיהם מאפשרים לו לסייע לכם האדריכלים והמעצבים היצירתיים לבצע את הבלתי אפשרי.

אם יש לכם שאיפה או רעיון, אתם מוזמנים להגיע עם החזון ויחד נמצא את הפתרון האופטימלי באבן. 
טיול באיזור נווה צדק יוכל לתת לכם השראה לקראת תכנון הבית שלכם ואנו נשמח לעזור לשלב את האבן עם רהיטים מתאימים, או עם הסביבה העיצובית הקיימת בבית.
באבן אם לא די שנספק את הפתרון היצירתי ונציע את האבן הנכונה לחזון שלכם, נלווה אתכם גם בשלב הביצוע. אם יש צורך ננחה את הקבלן ואנשי הביצוע שלכם כיצד לעבוד עם האבן באופן היעיל והחסכוני ביותר.

באבן אם מחלקה מיוחדת לאדריכלים ומעצבי פנים, אתם מוזמנים לייעוץ והכרות חינם עם עולם האבן. לסיעור מוחות וגילוי הפתרונות שיש לאבנים טבעיות להציע.

רק באבן אם שירות ייחודי לאדריכלים ומעצבי פנים!
אנחנו יודעים עד כמה אתם עסוקים ועמוסים, לכן, נשמח להגיע ישירות אליכם עם דוגמאות של האבנים שתבקשו. זאת ועוד, אין כמו מראה עיניים, ובטח בשטח. 
לכן נשמח להגיע עם הדוגמאות לאתר הבנייה, כדי שתוכלו לראות כיצד כל אחת מהאבנים שאתם מתלבטים בינהן נראית בתנאי אמת בשטח.
ליצירת קשר וקבלת ייעוץ:
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C