שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אדריכלות

אדריכלות היא תחום עיסוק הכולל תכנון ועיצוב של חללים שונים, והיא משלבת בין אמנות, בנייה והנדסה. למעשה, אדריכלות היא שם כולל למגוון רחב של עבודות בנייה ועיצוב, החל מאדריכלות נוף, דרך אולמות ובניינים בעלי חלל מרשים וגדול וכלה באדריכלות ברמת המיקרו של עיצוב פרטים בודדים בתוך המרחב.

אדריכלות בעידן המודרני

שילוב של שלושה מרכיבים מקצועיים מרכזיים: אלמנטים מבניים, אסתטיים ופונקציונאליים, שבהתאם לכל אחד מהם מתוכנן ונבנה הפרויקט. מטבע הדברים, כוללת אדריכלות גם אלמנטים של אופנה, תרבות, היסטוריה, אקולוגיה, טכנולוגיה ואלמנטים משיקים רבים נוספים. המונח אדריכלות, למעשה, כולל תחתיו גם קשת רחבה של בעלי מקצוע העוסקים במלאכת בניית מבנים ועיצובם ואף בעיצוב הסביבה החיצונית. מתכנני ערים, קבלנים, אדריכלי נוף ואדריכלי פנים הם חלק קטן מהמקצועות הקשורים לתחום אדריכלות. בנוסף אליהם, הנדסאי אדריכלות, יועצי אדריכלות, יועצים בתחום הבנייה ומעצבי גינות גם הם חלק בלתי נפרד מהתחום. מסיבה זו, לרוב כולל כל תהליך תכנון ובנייה ובעיקר פרויקטים רחבי היקף של אדריכלות, בנוסף לאדריכל, גם אנשי מקצוע ויועצים העוסקים בתחומים קשורים.

חשוב לזכור כי, אדריכלות היא, בראש ובראשונה, אומנות עיצוב של הסביבה האנושית והיא משלבת באופן ייחודי בין האסתטיקה ובין המימד הפונקציונאלי. חיפוי הקירות וצבעם, סוג הלבנים בהן נעשה שימוש, צורת הפתחים, השימוש בשיש, עיצוב הכניסות, החללים והחלונות ודרכי הגישה הם כולם פרטים חיוניים ביותר בתוך מארג אדריכלות שלם ומושלם. בנוסף לכך, חייבת אדריכלות להיות מותאמת גם לתנאיי הסביבה החיצונית ולשיקולים של בטיחות ויעילות. לדוגמה: באזורים החשופים יותר לפגעי הטבע ולרעידות אדמה, יש להתאים את התכנון, פרופילים , ואת השימוש בחומרים, בראש ובראשונה, לשיקולים אלה.
ליצירת קשר וקבלת ייעוץ:
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C