שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אבן חירבה

אבן חירבה - זו בעצם אבן כורכר ישנה, אלו אבנים בשימוש חוזר. בעבר נהגו לבנות בארץ באזורים רבים באבן כורכר טבעית. כיום משתמשים באבנים שפורקו מבתים ישנים, בשימוש חוזר. אבני החירבה עוברות תהליך עיבוד בו משקמים את האבן על ידי ניסור וניקוי פני האבן, חיתוך והתאמה לגדלים ולמידות הרלבנטיות. תוך שמירה על פני האבן והמראה המקורי, אלו אבנים יפות, בעלות ניחוח היסטורי.
מהיותה אבן כורכר, התנהגותה זהה לאבן הכורכר.

היכן משתלבת אבן חירבה?

בין שלל סוגי אבנים שמשמשים היום בתחום הבנייה, אבן חירבה היא ללא ספק בעלת שימושים רבים ומגוונים. בין היתר היא משמשת כתחליף לריצוף בכורכר או ריצוף שיש ולשילוב בחיפויים של קירות חיצוניים אך גם כאלמנט עיצובי בתוך קירות פנים הבית – בחללי הכניסה, חדרי מדרגות, אמבטיות ועוד אינספור מקומות ספציפיים בהם רוצים בעלי הבית ליצור מראה קיר ייחודי. העובדה שהאבן הזו ישראלית ומוכרת לנו כל כך הופכת את הבחירה בה לקלה, אך עדיין יהיו רבים שירימו גבה ויחשבו שמדובר ב"אבן מיד שנייה" יבינו לאחר הצצה בשילובה בבתים מעוצבים ויוקרתיים שבסך הכל אבן חירבה היא פשוט אבן עתיקה ששוחזרה ויכולה להשתלב בבנייה בשימושים רבים.  

מוניטין רע? כבר לא

יותר ויותר אנשים כבר לא מהססים לבחור אבן חירבה כחלק מחומרי הבנייה לבית, לשילוב כאלמנט עיצובי בתוך החלל או לחיפויים חיצוניים שלמים של קירות הבית. העובדה שמדובר באבן המוכרת לנו כל כך מהנוף הישראלי וכזו שנותנת באופן מיידי מראה עתיק לכל מבנה, הופכת אותה למושלמת בשילוב בבנייה ישראלית, גם אם מדובר בבנייה מודרנית, כיוון שהיא נותנת אופי מיידי לכל חלל. המוניטין הרע של "אבן משוחזרת" נעלם לאט לאט והיום אפשר לראות אבן חירבה במבני מגורים לצד מבני תעשייה חדשים, משרדים ומבנים ציבוריים. 

מחיר הוגן ומראה מנצח

אבן חירבה היא לא אבן פחות איכותית מאבני כורכר חדשות, אבל עדיין נחשבת לאבן שנמכרת במחירים סבירים שמתאימים לכל כיס. כאשר אנחנו מקבלים הצעת מחיר לאבן חירבה אנחנו יכולים להחליט על כמות קטנה או על כמות גדולה שתחפה קירות שלמים, בהתאם לצרכים שלנו. אם זאת, בדרך כלל נגלה שהמחיר שלה משתלם אל מול התוצאה הסופית הייחודית שמתקבלת כאשר משתלבים אותה בתוך פרויקט הבנייה. 

חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
חרבה
אבן חירבה טבעית מפירוקים
אבן חירבה טבעית קליפה
אבן חירבה מנוסרת במידות גדולות
אבן חירבה נארית טובזה
אבן חירבה נארית עיבוד טובזה
אבן חירבה סולטאני מגוונת מפירוק
אבן חרבה טבעית מפירוקים
אבן חרבה מבוקעת
אבן חרבה מוברשת
אבן חרבה מכובסת
אבן לקט מכוררת סטרפים
אבן פנינה מכובסת
אבן פנינה צהובה מסותת
בריק חירבה מכובס
גמעין טובזה מכובס
חרבה סולטאני מפירוק
כורכר בפרט טובזה עם פוגה צרה
עיצוב חדר שינה באבן חרבה
קבאטיה טבעית מושחרת
קליפת צפחה חומה
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C