שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

טיפים לעיצוב הבית

עיצוב הבית ושימוש בלבני בריקים

מלאכת עיצוב הבית היא מלאכה לא פשוטה, המורכבת מאלמנטים רבים. מבנה החדרים, צורת הדלתות והחלונות, חיפוי הקירות ובחירת הריצוף המתאים הם חלק קטן מהמלאכות הקשורות בעיצוב הבית.

קרא עוד

טיפים לעיצוב הבית

למי שאוהב את זה כך, או למי שאינו אוהב את הדרך שבה זה קורה, פחי אשפה הם חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו, משום שאנו תמיד צריכים להיפטר מפסולת שאנו מייצרים.

קרא עוד

טיפים לריהוט הבית

ריהוט הבית הוא תהליך שאנו מבקשים לעבור אותו אחת לכמה שנים. יכולות להיות סיבות רבות לעובדה שאנו רוצים להחליף רהיטים, אך יש גם דרכים רבות שאנו יכולים בעזרתן להחליף רהיטים.

קרא עוד

פתרונות הצללה

רבים מאיתנו מודעים ליתרונות שבחיפוי אבן טבעי כגון אסתטיקה ומראה מושכים, כמו גם לעמידות המרובה של קירות המחופים אבן באיכות גבוהה במיוחד ושל חיפויים פנימיים באבן בחדרים הרטובים שבתוך הבית.

קרא עוד

בניה ירוקה - יתרונות וחסרונות

יש המעריכים כי בניה ירוקה דורשת תוספת השקעה של עוד כמה אחוזים (בערך שלוש אחוזים תוספת לעומת בניה רגילה). אך צריך כמובן להביט לא רק על העלות אלא גם על הרווח מכל תוספת ההשקעה.

קרא עוד

עיצוב הבית – שלב עיצוב המטבח

אין ספק שהשלב המרגש ביותר בתהליך העיצוב של הבית הוא השלב שבו מפנים את הזמן ומקדישים את כל האנרגיה היצירתית לעיצוב של החדר הפעיל ביותר בבית, הלא הוא המטבח.

קרא עוד

עיצוב תלת ממדי בחדרי אמבטיה

מכירים את הציורים התלת ממדיים ברחובות-ערים, שנדמה כאילו עוד רגע אפשר ליפול לתוכם? בטח תאהבו לגלות שהטרנד הייחודי הזה לא פסח על תחום עיצוב הבית.

קרא עוד

טיפים מנצחים לעיצוב חדר האמבטיה

מעוניינים לשפץ את חדר האמבטיה? להלן מספר דוגמאות אשר יספקו לכם חומר למחשבה ויעזרו לכם בתהליך העיצוב

קרא עוד

שרותים מיוחדים לאדריכלים ומעצבים

החזון שעמד מאחורי הקמתה של חברת "אבן אם" לפני למעלה מתשע שנים היה לספק מגוון עשיר של אבנים טבעיות ומעובדות לאנשי מקצוע העוסקים בתחום הבנייה במהלך חיי היומיום ובייחוד למעצבים ולאדריכלים.

קרא עוד

מאווררי תקרה יכולים להיות מעוצבים כמו אבנים וחיפויים

במהלך השנים אנחנו רואים פיתוחים שונים הן במפרטים של מכשירים והן בעיצוב שלהם. פיתוחים אלו נועדו להתאים את המכשיר לצרכים שלנו, צרכים יישומיים וכן צרכים עיצוביים, כך שהמכשירים שאנחנו רוכשים ישתלבו במרחב של החלל בו אנחנו מניחים אותם ולא יהיו רק כלי שימושי מבחינה טכנית. על כך בנויה כל התפיסה של עיצוב מוצר וחווית המשתמש ממנו.

קרא עוד

טיפים לבנייה באבן

בריצוף חדרי אמבטיות, מטבחים, מקלחונים, חדרי רחצה וסף בריכות לא מומלץ לרצף בקרמיקה או באבן שעברה ליטוש רב כיוון שקרמיקה או אבן מלוטשת בשילוב של מים יכולה עלולה לגרום לסכנת החלקה.

קרא עוד

עיצוב בסגנון עתיק

על אף שהעיצוב המודרני אינו קופא על שמריו ומשתנה לעיתים תקופות, בבתי אבן עתיקים קיים קסם שקשה מאוד לשחזר אפיל בפרוקטים של תמ"א 38.

קרא עוד

בחירת אבן לבית

שימוש באבנים לבניית בתים ולחיפוי קירותיהם מבפנים ומבחוץ, קיים כבר אלפי שנים, אבל בעוד שבימי קדם אנשים פשוט השתמשו לבניה, אומנות ומלאכת יד, באבנים שהיו בסביבה, הרי שכיום ניתן לעשות שימוש כמעט בכל אבן בה חושקים, בשיטות עיבוד שונות ובגדלים שונים.

קרא עוד

אמנות הריצוף והשיש

עיצוב הבית מעיד רבות על יושבי הבית. כאשר אורחים נכנסים אל הבית הם מיד בוחנים את העיצוב ומסיקים מסקנות אודות טעמם האישי של בעלי הבית ומצבם הכלכלי. שנים רבות נהוג היה לרצף את כל בתי המגורים בישראל באמצעות מרצפות לבנות מנוקדות זהות.

קרא עוד

ריצוף שיש או קרמיקה

אי אפשר להפריז בחשיבות הבחירה בסוג הריצוף שאנו מתקינים בחלל הבית. כשאנחנו נכנסים הביתה, או כשמגיעים אורחים, הריצוף הוא בין הדברים הראשונים שבהם נתקלות העיניים.

קרא עוד

ריצוף שיש- טיפים חשובים

ריצוף שיש לגינה, למשרד או לבית הינם בין האופציות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות בין בעלי בתים, חברות ועסקים. יותר ויותר מנהלי חברות ובעלי בתים מבינים ומכירים בכוחו של השיש, האבן הטבעית אשר מעניקה לכל מקום בו היא משולבת יוקרה מלכותית ומראה קלאסי אשר אינו נכנע ואף אינו מתכתב עם אופנות משתנות.

קרא עוד

עיצוב הבית עם בטון אדריכלי

יש מי שבוחר לעצב את הבית באמצעות רהיטים חדשים שרכש בחנות רהיטים ויש מי שרוצה לתת מראה מקורי יותר לבית באמצעות בטון מעוצב בשיטת "עשה זאת בעצמך".

קרא עוד

חיפוי הרצפה - מה חשוב לקחת בחשבון

ההחלטה לגבי האופן שבו תחופה הרצפה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר, בכל הקשור לעיצוב הבית. חיפוי הרצפה הוא גם החלק היקר ביותר בעבודת הגימור וכפועל יוצא מכך, לא נהוג להחליף אותו לעתים קרובות כך שכל החלטה שתתקבל תלווה את בעלי הבית למשך שנים ארוכות.

קרא עוד

אדריכלות ירוקה

למרות חשיבותו, ולמרות ההתפתחויות הגדולות בתחום בשנים האחרונות, נושא האדריכלות הירוקה והבניה הירוקה עדיין נמצאים בחיתולים בישראל.

קרא עוד
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C