שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

מתורבת טבעי

אבן מתורבתת מתאימה למגוון מטרות, כדוגמת ריצוף או חיפויי קירות חיצוניים ופנימיים. כמו כל אבן טבעית אחרת, אבן מתורבתת משמשת היום לחיפוי ולעיצוב קירות הבית לפי טעמם האישי של הדיירים: ישנן אבנים מתורבתות בסגנון עתיק ומרשים, אבן מתורבתת בסגנון אירופאי, אבן מתורבתת בסגנון ירושלמי ובסגנונות רבים נוספים.
אבן מתורבתת, כפי ששמה מעיד עליה, איננה אבן שנכרתה ממחצב טבעי אלא נוצרה באמצעות שימוש בחומרים שונים ובטכנולוגיה מתקדמת. לרוב מיצרים אבן מתורבתת באמצעות גריסתה של אבן טבעית ובאמצעות חיבורה מחדש על ידי דבקים שונים ופולימרים המאפשרים יצירת אבן חדשה. היום ניתן למצוא בשוק סוגי אבן מתורבתת במגוון צבעים, סגנונות ועוביים שונים.

אבן מתורבתת - שימוש

השימוש באבנים שונות, כולל אבן מתורבתת, לצורך חיפוי קירות בניינים הפך נפוץ ביותר בישראל, הן בבנייה הפרטית והן בבנייה הציבורית. היום ישנן גם רשויות מקומיות הדורשות כחלק מתנאיי הבנייה להשתמש בחיפוי באבן כדי לשמור על חוסנו של המבנה ולצור מראה אחיד. האבן היא, למעשה, חומר טבעי אף אם עברה תהליכי שיבוח שונים, כדוגמת אבן מתורבתת, וככזו היא בעלת אורך חיים ממושך ביותר וגם בעלת מראה יוקרתי, מרשים ולעיתים גם עתיק ונוסטאלגי.

האבן, אמנם, נחשבת לחומר בנייה יקר יחסית אך לאורך זמן עלות התחזוקה הנמוכה שלה וחסונה הגבוה מוזילים בצורה משמעותית את עלויות הבנייה הסופיות. כדי להשתמש באבנים לחיפוי קירות, יש לדאוג לעבודה מקצועית המתבצעת בהתאם לתקנים חמורים. שכן, חיפוי לא מקצועי עלול לגרום להתנתקות האבן מהקיר, לחדירה של רטיבות, לליקויים תרמיים שונים, לליקוים אקוסטיים ולבעיות נוספות. על אבן מתורבתת, כמו על כל אבן אחרת, פועלים בעיקר כוחות הכבידה, ולכן חיפוי הקירות צריך להיעשות במטרה למנוע לחלוטין נפילה או כל ליקוי אפשרי אחר.
 
אבן חלבית מתורבתת
אבן מתורבתת טבעית דמוי עץ
אבן מתורבתת M-T-4
אבן מתורבתת M-T-6
אבן מתורבתת M-T8
אבן מתורבתת M-T-10
אבן מתורבתת M-T-12
אבן מתורבתת M-T-16
אבן מתורבתת MT-18
אבן מתורבתת דמוי עץ טבעית
אבן מתורבתת טבעית אפור כחול
אבן מתורבתת טבעית עתיקה
אבן מתורבתת טבעית קליפה אדומה
אבן מתורבתת טבעית קליפה אדומה
אבן מתורבתת טבעית קליפה אדומה
אבן מתורבתת צפחה טבעית
אבן צפחה חום כהה
טירסה אפורה סינית טבעית
סטריפים צרים מאבנים מקומיות
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C