שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אבן חלילה מכובסת

 

מתוך המגוון הרחב של סוגי אבן כורכר וגיר, מעצבים רבים מעדיפים לבחור בעיצוב הנקי והמלוטש של אבן חלילה מכובסת. אבן חלילה היא אבן גירית שמקורה בהר חברון והיא משווקת כיום במגוון רחב של סגנונות וצבעים. ישנם כמה סוגים של אבן חלילה אך אבן חלילה מכובסת היא אבן בעלת מראה חזק וטבעי, בגוונים של לבן ושמנת, והיא מושלמת לעיצוב של מדרגות, חיפוי פנים בתוך הבית וגם חיפוי חוץ.
אבן חלילה מכובסת מתאפיינת בגוונים נקיים שאהובים כיום על ידי מעצבי פנים רבים ולכן אין זה פלא שהיא מופיעה יותר ויותר כאופציה של אבן לחיפוי בפרויקטים שונים ברחבי הארץ. ישנם כמה סוגים של אבן חלילה מכובסת ולא מכובסת שמעניקים לה את המוניטין הטוב שצברה בשנים האחרונות בקרב אנשי הבנייה והעיצוב בישראל.

סוגי אבן חלילה

ניתן למצוא היום מספר סוגי אבנים ממשפחת אבן חלילה. ביניהן:
אבן חלילה רגילה שנחצבת כאן בישראל ומתאימה באופן מיוחד לריצוף של הבית. אבן חלילה ישראלית מגיעה בדרך כלל בצבעים של לבן וצהוב ונוטה לפעמים גם לגווני השמנת. היא מושלמת לריצוף חללים בבית כמו מטבחים וחדרי אמבטיה או שימוש לבניית משטחי עבודה איכותיים במיוחד.
אבן חלילה מסוג KK  כוללת גם אבן חלילה מכובסת והיא מגיעה בגווני חום, קרם ואפור. היא נחשבת יקרה יחסית אבל אהובה מאד בקרב מעצבים בזכות התחושה היוקרתית והמעוצבת שהיא מעניקה. שימוש באבן חלילה זו מתאים לחיפוי של משטחי פנים הבית ומטבחים, לשימוש למדרגות, חיפויי חוץ ועבודות ריצוף שונות.
אבן חלילה RD היא אבן נוספת שנחשבת חמימה יותר בצבעיה משני הסוגים האחרים של אבן חלילה מכובסת בגלל גווני החום שמאפיינים אותה. גם אבן זו מתאימה במיוחד למשטחי פנים כמו מטבחים וחדרי אמבטיות.
אם אתם שוקלים רכישה של אבן חלילה מכובסת לבנייה חיצונית או פנימית, חשוב שתתייעצו עם המומחים בעלי הניסיון בנושא שיוכלו להסביר לכם על תכונותיה המיוחדות של האבן הזו וכן על התחזוקה המיוחדת שהיא דורשת. באופן כללי אבן חלילה מצריכה מכם שימוש בחומרים נטולי מסירי שומנים או אקונומיקה והניקוי שלה חייב להיות באמצעות מים פושרים וחומרים מיוחדים שבדרך כלל נרכשים אצל מי שמכר לכם את האבן.

אבן חלילה מכובסת

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C