שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

סוגי אבנים

עיצוב פנים אבן טבעית

בשנים האחרונות, בהשפעת הטרנד האוריינטלי אשר כבש כל חלקה טובה במקומותינו (אם זה במטבח, ברדיו או אפילו בעולם האופנה) אנו עדים לבנייתם של יותר ויותר בתים מחופים באבן, בדיוק כמו שבתים שנבנים במזרח התיכון אמורים להראות.

קרא עוד

בחירת חומרי בניין

כאשר אדם בא לבנות את ביתו הוא בדרך כלל פונה לאדריכל או משרד אדריכלים כדי שיסייעו לו בתיכנון הבית על כל חלקיו ומרכיביו. אחד האתגרים העומדים בפני אדריכל המתכנן בית חדש הוא בחירה נכונה של חומרי בניין והתאמתם לצרכי הבית, מיקומו הגיאוגרפי, וכמובן- רצונות הלקוח.

קרא עוד

סוגי אבנים

אבנים טבעיות משמשות בכל היבט כמעט בענף הבנייה בארץ, הן עבור בניה מתועשת או עבור היחידה לבניה קלה לחיפוי מטעמים דקורטיביים. אבנים אלו מתאימות לעיצוב פנים וחוץ, כאבני גן, מדרך, בנייה ועוד.

קרא עוד

מקורה של אבן בזלת

אבן בזלת היא סלע יסוד הנוצר כתוצאה מתהליכים ולקניים, התפרצות געשית ולבה שעברה תהליך התקררות מהיר. שמה של אבן הבזלת מקורו בלטינית, כאשר שורשיו הרחוקים יותר הם במילה אתיופית שפירושה הוא "אבן שחורה".

קרא עוד

שרותים מיוחדים לאדריכלים ומעצבים

החזון שעמד מאחורי הקמתה של חברת "אבן אם" לפני למעלה מתשע שנים היה לספק מגוון עשיר של אבנים טבעיות ומעובדות לאנשי מקצוע העוסקים בתחום הבנייה במהלך חיי היומיום ובייחוד למעצבים ולאדריכלים.

קרא עוד

חיפוי אבן כורכר

אבן כורכר היא אבן שמקורה בסלע משקע נקבובי ופריך המורכב מגרגירי קוורץ ומגרגרי חול. אבן כורכר מצויה לרוב בסמוך לחופי הים השונים.

קרא עוד

אבנים לבניה ירוקה

השימוש במונחים כמו אדריכלות ירוקה או בנייה אקולוגית הפכו נפוצים ושגורים כל כך, עד כי נדמה כי מדובר בטרנד לוהט. אלא שדווקא בנייה אקלוגית או ירוקה אם תרצו משקפת את אופן הבנייה המסורתי זה שלפיו בנו אתות אבותינו ואבותיהם לפניהם

קרא עוד

אבן מדרך

אנו נוהגים להשקיע משאבים רבים בעיצוב פנים של הבית, כדי שיהיה מיוחד ומרשים מספיק. בניית השלד, בחירת חומרי החיפוי, התאמת אריחי הרצפה לחדרים וחיפוי הקירות הם מקצת מהמרכיבים החשובים בעיצוב בית נעים ואסתטי כאחד.

קרא עוד

אבן טבעית בחיפוי הבית

בעת האחרונה ניכרת מגמה של שימוש בחומרי גלם מגוונים וטבעיים בעיצוב הבית וסביבת המגורים. כאשר בונים בית חדש, כאשר מעצבים מחדש דירה קיימת או כאשר מבצעים שיפוצים, רבים בוחרים להכניס שילוב של אבנים ייחודיות, שמוסיפות מאוד לאווירה.

קרא עוד

אבן חלילה מכובסת

מתוך המגוון הרחב של סוגי אבן כורכר וגיר, מעצבים רבים מעדיפים לבחור בעיצוב הנקי והמלוטש של אבן חלילה מכובסת. אבן חלילה היא אבן גירית שמקורה בהר חברון והיא משווקת כיום במגוון רחב של סגנונות וצבעים

קרא עוד

אבן חלילה לריצוף

בין שלל סוגי האבנים שמוצעות כיום לחיפוי ולריצוף, אבן חלילה לריצוף נחשבת יוקרתית וטרנדית מאד. מתוך סוגי אבנים שונות שנחצבות ומובאות לחנויות עיצוב הבית וחומרי הבניין מאיזור הר חברון אבן חלילה לריצוף ולשימושים נוספים היא אבן חזקה, איכותית ועמידה, שמעניקה לכל חלל בבית מראה עתיק ומיושן, חם ומזמין.

קרא עוד

אבן חלילה למדרגות

בין שלל סוגי אבנים שמתאימות לשימוש לבנייה וחיפוי של מדרגות, אבן חלילה היא בחירה מושלמת. מדובר באבן גירית בעלת גוונים של צהוב ולבן, שמגיעה בעיקר מאיזור הר חברון ומשווקת כסוג של אבן לחיפוי בעלת איכות מיוחדת ועמידות גבוהה.

קרא עוד

אבן חלילה - אבן חירבה מחירים

כשמדובר על סוגי אבנים האהובים במיוחד על ישראלים שנמצאים בתהליך בניית בית או שיפוץ, אבן חלילה היא אבן אהובה מאד. בכל הקשור לבנייה עם אבן חלילה מחירים הם אטרקטיביים במיוחד.

קרא עוד

אבן בזלת בעיצוב פנים

אבן בזלת נחשבת היום לחלק בלתי נפרד מעיצוב בתים או חללים אחרים; הצבע, המראה המחוספס והאווירה הרצינית שהיא יוצרת מתאימים לא רק לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים אלא גם לעיצוב פנים ייחודי ומעורר השראה.

קרא עוד

אבן בזלת לחיפוי

בזלת היא סלע הנוצר כתוצאה מהתפרצות געשית והתקררות מהירה של לבה. המונח "בזלת" הוא עתיק ביותר ומקורו, כפי הנראה, בביטוי אתיופי שמשמעותו "אבן שחורה". מבחינת איכויותיה, הבזלת היא סלע שחור וקשה מאוד. בשל נוקשותה, משמשת הבזלת לבניית כבישים ובעבר הייתה נפוצה אף בבנייה מקומית בארץ באזור הגליל.

קרא עוד

אבנים בבניה ירוקה

השימוש במונחים כמו אדריכלות ירוקה או בנייה אקולוגית הפכו נפוצים ושגורים כל כך, עד כי נדמה כי מדובר בטרנד לוהט. אלא שדווקא בנייה אקלוגית או ירוקה אם תרצו משקפת את אופן הבנייה המסורתי זה שלפיו בנו אתות אבותינו ואבותיהם לפניהם.

קרא עוד

פיצוץ אבנים בזמן בניה

המון פעמים אנשים צריכים לבנות בית / בניין או אפילו פשוט להעביר פסי רכבת מנקודה לנקודה, אך הבעייתיות היא שאין שום דרך לעשות זאת מאחר ויש לנו סלעים עצומות בדרך. במקרים שכאלו יש צורך להשתמש בטכניקה של "פיצוץ" אבנים, כלומר – שימוש בחומר נפץ על מנת לפוצץ את האבנים וסלעים הללו בצורה מבוקרת, ובדרך זאת לפתוח את האפשרות לשימוש באזור לצרכי בנייה כאלו ואחרים.

קרא עוד

מאווררי תקרה יכולים להיות מעוצבים כמו אבנים וחיפויים

במהלך השנים אנחנו רואים פיתוחים שונים הן במפרטים של מכשירים והן בעיצוב שלהם. פיתוחים אלו נועדו להתאים את המכשיר לצרכים שלנו, צרכים יישומיים וכן צרכים עיצוביים, כך שהמכשירים שאנחנו רוכשים ישתלבו במרחב של החלל בו אנחנו מניחים אותם ולא יהיו רק כלי שימושי מבחינה טכנית. על כך בנויה כל התפיסה של עיצוב מוצר וחווית המשתמש ממנו.

קרא עוד

שילוב אבנים ייחודיות בעיצוב הבית

בעת האחרונה ניכרת מגמה של שימוש בחומרי גלם מגוונים וטבעיים בעיצוב הבית וסביבת המגורים. כאשר בונים בית חדש, כאשר מעצבים מחדש דירה קיימת או כאשר מבצעים שיפוצים, רבים בוחרים להכניס שילוב של אבנים ייחודיות, שמוסיפות מאוד לאווירה.

קרא עוד

טכניקות עבודה באבן

זמן רב מושקע בבחירת האבן הנכונה, זו שתענה על הדרישות העיצוביות והאסתטיות שלנו לצד התאמת האבן לשימוש ולמבנה הרלבנטי. לעיבוד האבן, סיתותה ומרקמה משום מה מיחסים פחות חשיבות. אולם דווקא שיטת העיבוד יכולה לפעמים לשנות את מראה האבן כמעט לחלוטין או לשוות לה מראה ייחודי.

קרא עוד

יתרונות ריצוף בשיש

כשבאים לקנות, לשפץ או אפילו לשכור לעצמנו בית, אחד הדברים שמיד תופסים לנו את העין הוא מראה הרצפה. אם פעם ריצוף היה עבור רבים בחזקת דבר שולי. דבר, שלא משמש מעבר למשטח דריכה ושרק רצוי שיהיה נוח, הרי שהיום הריצוף הוא אלמנט עיצובי לכל דבר.

קרא עוד

ריצוף שיש ועיצוב הבית

אבן שיש היא למעשה אבן גיר שעברה תהליכי התמרה שונים כתוצאה ולחץ וחום במרכז כדור הארץ. השיש הינו סלע גבישי המורכב מהמינראלים דולומיט, קלציט, וסרפנטין

קרא עוד

בחירת אבן לבית

שימוש באבנים לבניית בתים ולחיפוי קירותיהם מבפנים ומבחוץ, קיים כבר אלפי שנים, אבל בעוד שבימי קדם אנשים פשוט השתמשו לבניה, אומנות ומלאכת יד, באבנים שהיו בסביבה, הרי שכיום ניתן לעשות שימוש כמעט בכל אבן בה חושקים, בשיטות עיבוד שונות ובגדלים שונים.

קרא עוד

למה להשתמש בבריקים לעיצוב הבית

בריקים הם השם הנפוץ לחיפוי האופנתי ביותר שכובש את עולם האדריכלות בשנים האחרונות בשל היותו כה פרקטי מחד וכה מרשים מאידך. הבריקים הם אינם אלא לבנים המשמשות במקרים רבים לבניית הבית.

קרא עוד

חיפוי באבן שיש

אבן שיש היא אבן גיר שעברה תהליכים שונים של התמרה בתוך ליבת כדור הארץ, כתוצאה ישירה מטמפרטורה גבוהה מאוד ומהלחץ שהופעל עליה.

קרא עוד

אדריכלים ומעצבים נהנים יותר מעבודה עם אבן אם

חברת "אבן אם" מתמחה בייבוא ובשיווק של אבנים טבעיות לצרכי בנייה ועיצוב. כמו כן, חברת "אבן אם", שלא כמו חברות אחרות לשיווק אבני בנייה וחפוי, מתמחה גם במתן ייעוץ מקצועי בתחומי העיצוב והבנייה, החל משלב גיבוש החזון האדריכלי, דרך בחירת אבני הבנייה האיכותיות ביותר.

קרא עוד
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C