שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

בריקים מחיר

אחד מחומרי הבנייה האהובים ביותר בשנים האחרונות הם הבריקים. אדריכלים ומעצבי פנים, כמו גם לקוחות פרטיים, משקיעים לא מעט מחשבה בבחירת בריקים לבתים. הסיבות לכך הן ברורות: בריקים הם חומר מעולה לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים, הם עמידים מאד, הם מגיעים במגוון רחב של גוונים וגדלים, כך שכל אחד יוכל למצוא את הבריקים המתאימים לסגנון העיצובי שהוא בוחר בו ובסופו של דבר התוצאה הסופית שמתקבלת כשבונים קיר בריקים בתוך הבית או בחלקו החיצוני היא מרשימה ואסתטית מאד.

בכל הקשור לבחירת בריקים מחיר הוא פקטור לא פחות חשוב מהגוון או הגודל ולכן חשוב לבדוק היטב איפה רוכשים את הבריקים ומה המחיר שהם אמורים לעלות לכם. במאמר זה ננסה לעזור לכם לבחור את הבריקים המתאימים לכם.

סוגי בריקים

כשאנחנו מדברים על בריקים מחיר משתנה לפי כל מיני פרמטרים. בין היתר המחיר תלוי בסוג הבריקים שאתם רוכשים. היום מוכרים שני סוגים עיקריים של בריקים. הסוג הראשון הוא בריקים חדשים שמיוצרים במפעל ומסותתים כאן או בחו"ל. מחיר הבריקים נמדד במקרה הזה באיכות, בכמות ההזמנה ובבחירת הספק שלכם.

סוג נוסף של בריקים הם בריקים שפורקו ממבנים ישנים. הבריקים האלו מיובאים מבתים עתיקים באירופה ובארצות הברית ונחשבים בדרך כלל מעט יותר יקרים. גם במקרה זה של בריקים מחיר ייקבע לפי כמות ההזמנה, כשככל שתזמינו כמות גדולה יותר מהיבואן או הספק כך יש סיכוי טוב שהמחיר פר יחידה ירד.

כאשר אתם בוחרים בריקים חשוב שתקחו בחשבון שהמחיר יעלה ככל שמדובר בבריקים עתיקים יותר. העלות של פירוק הבריקים מהבתים והייבוא שלהם לארץ נלקחת בחשבון במהלך שכלול המחיר ולכן בדרך כלל אלו יהיו יקרים יותר.

כמות גדולה –  בריקים מחיר קטן

גם כשמדובר בקניית בריקים מחיר ייקבע בין היתר לפי גודל ההזמנה. ככל שההזמנה תהיה גדולה יותר כך גם בדרך כלל המחיר פר מ"ר ירד משמעותית. במקרים בהם מדובר בהזמנה גדולה מספק אחד, הספק בדרך כלל יוכל לספק הנחה כלשהי. המחיר הממוצע של בריקים הוא בין 140-200 שקלים למ"ר בהתאם לגודל הבריקים ולסוג שבחרתם.

זוויות וקרניזים משפיעים על המחיר

דבר חשוב שכדאי לקחת בחשבון בקשר לבריקים הוא שהמחיר יושפע בין היתר גם מעבודות ההכנה הדרושות לפני האספקה. כאשר יש לחתוך בריקים בזוויות מיוחדות או לספק בריקים בגדלים ייחודיים המחיר בדרך כלל יעלה מעט.

בכל הקשור לקניית בריקים מחיר יושפע גם מהצורך בהצרת הבריקים, כלומר הורדת חלק מהבריקים על ידי חיתוך מיוחד. במקרה זה יש מעורבות של בעלי מקצוע לפני הרכישה ולא מדובר בהזמנה סטנדרטית ולכן יש תוספות למחיר.

כאשר אתם בוחרים בריקים מחיר הוא פקטור חשוב מאד שמשתנה מספק לספק ומהזמנה להזמנה. חשוב לבדוק את כל העלויות מראש, להוסיף גם את עלויות ההתקנה ולבחור בספק אמין ומנוסה שיוכל לתת לכם מחיר הוגן שתואם את השוק.

למידע נוסף על בריקים>>

בריקים מחיר


צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C