שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

עיצוב הבית ואתם

בין אם אתם אוהבים את הסגנון המסורתי-קלאסי, ובין אם אתם אוהבים להתפרע ולתת דרור למאוויים הכמוסים שלכם, וגם אם אתם פעם ככה ופעם ככה, כשאתם נכנסים אל הקן הפרטי שלכם, רובכם תרצו להרגיש את התחושה החמימה של המרחב הפרטי שהוא רק שלכם-המשקף את מי ומה שאתם.

התחום של עיצוב הבית

אם זה עתה נכנסתם לבית חלומותיכם-אין פשוט וקל מזה. אתם עומדים מול לוח חלק ונקי וכל שעליכם לעשות הוא להתחיל לכתוב עליו. אין יותר פשוט מזה. רק לקחת מכחול, אופס, מברשת צבע, ולהתחיל לצבוע, אבל, רגע, לצבוע? באיזה צבע? אולי להשאיר הכל לבן? אולי לצבוע כל קיר בצבע אחר? ואולי כל חדר בצבע משלו? ואולי במקום צורות דקורטיביות עדיף בכלל מדבקות קיר?

ומה אם אתם ובית חלומותיכם כבר חברים ותיקים שנים ארוכות ורבות-וכבר הטיח מתקלף, הצבע דהוי, והנברשות מהבית של ההורים פג תוקפן כבר מזמן? זה אות וסימן שאולי הגיע הזמן: עיצוב הבית מחדש - לגרד את הטיח המתקלף, לצבוע בצבע טרי וחדש, ואת הנברשות הישנות לשים במחסן אם אינכם מסוגלים לזרוק, ולהתקין במקומן גופי תאורה מבהיקים בחדשותם.
ראו "הוזהרתם", זה יכול להיות כייף גדול-לראות איך כל החזות של הבית משתנה-ולהרגיש כאילו עברתם לבית חדש בלי לארוז אף לא קרטון אחד.

התחום של עיצוב הבית עבר בעדינות אך בהחלטיות מעיצוב סטנדרטי ואחיד שבו הסלון שלכם נראה בדיוק כמו הסלון של השכנים: 3+2+1, שולחן מלבני באמצע, ומזנון מכובד מעץ בחום כהה לעיצוב שניכרת בו נטייה ברורה להכניס הביתה פריטי-אווירה בשילוב של ישן וחדש, להשקיע דמיון ומחשבה גם בפרט הקטן ביותר- ידיות לדלתות, האריחים בחדר האמבטיה ובמטבח, מטבחים מעוצבים וכמובן עיצוב פנים והגינה בשילובים שונים ומרתקים בשלל צבעים, בקווים נקיים או מסולסלים, הכל לפי הטעם והסגנון הייחודיים לכם ומשקפים את טעמכם ואישיותכם.
ליצירת קשר וקבלת ייעוץ:
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C