שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

ריצוף אבן

עיצוב פנים אבן טבעית

בשנים האחרונות, בהשפעת הטרנד האוריינטלי אשר כבש כל חלקה טובה במקומותינו (אם זה במטבח, ברדיו או אפילו בעולם האופנה) אנו עדים לבנייתם של יותר ויותר בתים מחופים באבן, בדיוק כמו שבתים שנבנים במזרח התיכון אמורים להראות.

קרא עוד

טיפים לבנייה באבן

בריצוף חדרי אמבטיות, מטבחים, מקלחונים, חדרי רחצה וסף בריכות לא מומלץ לרצף בקרמיקה או באבן שעברה ליטוש רב כיוון שקרמיקה או אבן מלוטשת בשילוב של מים יכולה עלולה לגרום לסכנת החלקה.

קרא עוד

יתרונות ריצוף בשיש

כשבאים לקנות, לשפץ או אפילו לשכור לעצמנו בית, אחד הדברים שמיד תופסים לנו את העין הוא מראה הרצפה. אם פעם ריצוף היה עבור רבים בחזקת דבר שולי. דבר, שלא משמש מעבר למשטח דריכה ושרק רצוי שיהיה נוח, הרי שהיום הריצוף הוא אלמנט עיצובי לכל דבר.

קרא עוד

ריצוף שיש ועיצוב הבית

אבן שיש היא למעשה אבן גיר שעברה תהליכי התמרה שונים כתוצאה ולחץ וחום במרכז כדור הארץ. השיש הינו סלע גבישי המורכב מהמינראלים דולומיט, קלציט, וסרפנטין

קרא עוד

עיצוב בסגנון עתיק

על אף שהעיצוב המודרני אינו קופא על שמריו ומשתנה לעיתים תקופות, בבתי אבן עתיקים קיים קסם שקשה מאוד לשחזר אפיל בפרוקטים של תמ"א 38.

קרא עוד

ריצוף אבן

ריצוף אבן הוא היום חלק בלתי נפרד מעיצוב סביבת החיים האישית, כאשר שיקולים שונים מעורבים בבחירת סוג הריצוף ושיטת העבודה. אזור הריצוף, ייעוד הדירה, שיטת הבנייה, סגנון, אווירה ומרכיבים רבים נוספים משפיעים באופן ישיר ועקיף על החלטות הנוגעות לנושא ריצוף אבן.

קרא עוד

בחירת אבן לבית

שימוש באבנים לבניית בתים ולחיפוי קירותיהם מבפנים ומבחוץ, קיים כבר אלפי שנים, אבל בעוד שבימי קדם אנשים פשוט השתמשו לבניה, אומנות ומלאכת יד, באבנים שהיו בסביבה, הרי שכיום ניתן לעשות שימוש כמעט בכל אבן בה חושקים, בשיטות עיבוד שונות ובגדלים שונים.

קרא עוד

אמנות הריצוף והשיש

עיצוב הבית מעיד רבות על יושבי הבית. כאשר אורחים נכנסים אל הבית הם מיד בוחנים את העיצוב ומסיקים מסקנות אודות טעמם האישי של בעלי הבית ומצבם הכלכלי. שנים רבות נהוג היה לרצף את כל בתי המגורים בישראל באמצעות מרצפות לבנות מנוקדות זהות.

קרא עוד

אולם אירועים שמעוצב קצת אחרת

אולמות אירועים מארחים בין כותליהם את הרגעים היפים והשמחים ביותר בחייהם של אנשים. בעלי השמחה משקיעים ממון רב באירוע כזה, והם בוחרים בקפידה את המקום שיזכה לשמח אותם ביום החשוב שלהם. לאור הביקוש הרב, צצים מדי שנה אולמות וגני אירועים בכל רחבי המדינה, כאשר העיצוב הפנימי והחיצוני שלהם הינו קריטי להצלחתם.

קרא עוד

ריצוף שיש או קרמיקה

אי אפשר להפריז בחשיבות הבחירה בסוג הריצוף שאנו מתקינים בחלל הבית. כשאנחנו נכנסים הביתה, או כשמגיעים אורחים, הריצוף הוא בין הדברים הראשונים שבהם נתקלות העיניים.

קרא עוד

ריצוף שיש- טיפים חשובים

ריצוף שיש לגינה, למשרד או לבית הינם בין האופציות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות בין בעלי בתים, חברות ועסקים. יותר ויותר מנהלי חברות ובעלי בתים מבינים ומכירים בכוחו של השיש, האבן הטבעית אשר מעניקה לכל מקום בו היא משולבת יוקרה מלכותית ומראה קלאסי אשר אינו נכנע ואף אינו מתכתב עם אופנות משתנות.

קרא עוד
צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C