שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אבן ירדנית

האבן הירדנית, או טרוורטין, מגיעה משכנתנו במזרח ונותנת לכל בית מראה אותנטי. עם גווני חול עזים ועדינים, בטונים שמזכירים את חול המדבר אבל גם אפרסקים בשלים, תלוי מה בחרתם לבית או לחצר שלכם, האבן הירדנית כובשת את עולם החיפויים.

גם לבית וגם לחצר

אבן ירדנית מגיעה במגוון רחב של טקסטורות וגוונים שונים ולכן היא משתלבת בסגנונות בנייה רבים, מהמודרני ועד לסגנון עתיק ו"משוחזר". 
בין הסוגים העיקריים והפופולריים של אבן ירדנית תמצאו אבן פטרה צהובה, שמגיעה בגדלים שונים ומאופיינת בגוון זהוב-צהבהב עם מעט נגיעות כתומות. האבן הזו משתלבת בעיצוב המראה החיצוני של בתים, כחיפוי על קירות שלמים או כחלק מהחיפוי, היא יכולה להשתלב גם בעיצוב של חצר או גינה ובנוסף, לשמש כחיפוי אלגנטי פנימי בתוך הבית. 
אבן פטרה ביג', עוד סוג של אבן ירדנית שמאד פופולרי כאן בישראל, יוצרת מראה כמעט עתיק על קירות חיצוניים של בתים בכל רחבי הארץ. המראה המתקבל הוא מראה מעניין, שמשדך בין התחושה העתיקה ובין הסגנון המודרני. העובדה שהאבן הזו מגיעה בסקאלת גוונים עדינים, בין הצהוב לגוון חול, הופכת אותה אידיאלית לשילוב במגוון סגנונות שונים של בנייה. האבן הירדנית הזו מתאימה גם לריצוף חיצוני. 


הסוד הוא בבחירה הנכונה לכם

אבן טרוורטין, הלוא היא האבן הירדנית,מתאימה לשילוב עם מגוון רחב של סגנונות בנייה. כל אחד שמגיע לבחור את האבן לחיפוי חיצוני או פנימי של הבית, יכול למצוא בקטלוג האבנים האלו את זו שמתאימה במיוחד. אבן ירדנית זו מגיעה במגוון גוונים על סקאלת הצהוב-לבן-כתום, סקאלה שתואמת גם את הסגנון העתיק ומעניקה בבחירות מסוימות מראה של בניין עתיק ומשוחזר, במיוחד אם משתמשים בה לחיפוי של קירות חיצוניים שלמים. 

במקרים אחרים, כאשר בוחרים באבן ירדנית במראה לבן ונקי יותר, כמו האבן הירדנית המפולחת למשל, יוצרים מראה יוקרתי שמזכיר עיצוב של ספא ונותן תחושה מפנקת ועשירה לחלל. אבן זו יכולה להתאים גם לבית במראה עתיק ו"משוחזר" וגם לבית שהסגנון השולט בו הוא מודרני ונקי. 

יתרונות נוספים של האבן הירדנית

היתרונות של האבן הירדנית לשילוב בעיצוב ובחיפוי חללים חיצוניים ופנימיים לא נגמרים במגוון הרחב של מראות שהיא יוצרת אלא גם בנוחות העבודה איתה. היא ניתנת לעיבוד בצורה קלה וחלקה, ניתן ליצור ממנה אריחים במידות שונות, ממידות של אריחים קטנים למראה של קיר לבנים ועד ליצירת ריצוף רחב או חיפוי רחב על הקירות. 
קבלנים ובוני בתים בישראל כבר גילו את האפשרויות הבלתי מוגבלות שיש באבן הירדנית ונוטים לשלב אותה בפרויקטים חדשים או משתפצים בכל רחבי הארץ. דוגמאות מגוונות, גווני צבע שמשתלבים עם כל צבע אחר, סגנון אקלקטי שאפשר לשלבו עם סגנונות מודרניים או מסורתיים ונוחות בעבודה – ואת היתרון הגדול ביותר רואים בתוצאה הסופית -  עבודה אסתטית ומעוצבת. 
אבן ירדנית מכובסת מראה עתיק בצבע
אבן ירדנית מפולחת מכובסת צבע ביג'
אבן פטרה אצבעות מכובסת
אבן פטרה ביג' (טובזה)
אבן פטרה ביג' (טובזה)
אבן פטרה ביג
אבן פטרה ביג בעיבוד טובזה
אבן פטרה ביג ריצוף
אבן פטרה ביג ריצוף
אבן פטרה מוברשת נגד הגיד
אבן פטרה נגד הגיד בעיבוד טובזה
אבן פטרה צהובה (טובזה)
אבן פטרה צהובה
אבן פטרה צהובה בעיבוד טובזה
אבן פטרה צהובה בעיבוד טובזה קלה
אבן פטרה צהובה טובזה נגד הגיד
אבן פטרה צהובה מכובסת
אבן פטרה צהובה מלוטשת
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C