שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

סוגי בריקים לחיפוי

מתוך כל סוגי החיפוי שמוצעים כיום על ידי חברות מתמחות בארץ ובעולם, בריקים הוא אחד האהובים והייחודיים שיש. חיפוי בריקים הוא עמיד וחזק, מבודד היטב את הקור והחום בבית, בהתאם לעונות השנה והוא מגיע במגוון רחב של סוגים, מה שמאפשר לכל אחד להתאים את חיפוי הבריקים בבית לסגנון עיצובי והאדריכלי שמאפיין אותו.

סוגי הבריקים השונים נבדלים בעיקר לפי חיפוי לפנים הבית וחיפוי לחצר או למרפסת.

חיפוי פנים

חיפוי בריקים לקירות פנים הוא תחום מגוון שמבטיח שכל אחד יוכל למצוא חיפוי ועיצוב שמתאימה לסטנדרטים, להשקעה הכספית המבוקשת ולסגנון שלו.

ישנם מגוון סוגים של חיפוי קירות פנים בבריקים, ביניהם בריק סיליקט שמגיעה בצבעים בהירים ונייטרלים. בריק זה פופולרי מאד בישראל ומהווה חיפוי עמיד וחזק לתוך הבית.

בריקים מאבן צפחה משתלבים גם בפרויקטים של ריצוף פנים בכל רחבי הארץ ומגיע במגוון רחב של גוונים, מגווני חול בהירים ועד לגוונים חומים כהים.

בריקים מפירוק מהווים חיפוי פופולרי מאד, בעיקר בזכות העובדה שהוא ממחזר בריקים ששומשו בעבר ולכן עוזר לסביבה אך גם בגלל שהוא חזק ועמיד. בבתים גדולים וקטנים בריקים מפירוק מבטיח חיפוי שלא נחבל, נשרט ומתקלקל מהר ושמחזיק מעמד לאורך שנים רבות. בנוסף, סוג חיפוי זה נחשב אופנתי ויחודי מאד ומגיע בכמה דוגמאות וגוונים.

חיפוי חוץ

חיפוי העשוי מבריקים לשימוש מחוץ לבית נחלק גם הוא לכמה סוגים עיקריים שאפשר למצוא בחנויות מתמחות פה בישראל.

בריק מאבן חירבה הוא אחד מסוגי הבריקים הפופולריים ביותר בישראל. הוא יוצר מראה ים תיכוני-ישראלי, שמתאים בכל שכונה ובכל רחוב. הוא מגיע בגוונים טבעיים ומאפשרים לבעל הבית יכולת תמרון עיצובי גם מחוץ לבית. בריק מאבן חירבה הוא בריק עמיד וחזק, שלא מצריך תחזוקה ייחודית.

עוד טרנד חם בתחום של חיפוי בברקים לאזורים חיצוניים הוא שילוב של בריקים ומרצפות מסוגים שונים כדי ליצור מראה צבעוני וייחודי בעיצוב אישי. ישנן חברות בארץ שמביאות חיפוי מאירופה וממקומות נוספים אותו ניתן לשלב בסגנון הזה וליצור מראה ייחודי.

ריצוף עמיד במגוון דגמים וצבעים

ישנם לא מעט סוגים של בריקים שמתאימים לשימוש בתוך הבית ומחוצה לו. כאשר אתם בוחרים לעשות חיפוי בריקים לבית כדאי לבחור יצרן איכותי, מקצועי ובעל ניסיון.

תהליך בחירת החיפוי לצד בחירת הספק צריך להיעשות בזהירות, וחשוב לבדוק את כל הפרטים – העמידות של החיפוי, התאמת הגוונים לסגנון ולצבעים השולטים בבית וכמובן ההתקנה והמחיר.

סוגי בריקים לחיפוי

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C