שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

קיר בריקים

קירות הבית כבר לא חייבים להיות משעממים וחסרי ייחוד. לא צריך מסגרות דרמטיות עם ציורים צבעוניים או תמונות ענק כדי ליצור עניין בתוך החלל. גם מי שמעדיף מראה רגוע יותר ימצא פתרונות יצירתיים ומעוצבים יפים כשהבולט והמיוחד מכולם הוא קיר בריקים שמתאים לחלל ומשתלב בו.

ממש כמו שאנחנו בוחרים לצבוע קיר מסויים בצבע ייחודי וליצור כך נקודת עניין בחדר, כך גם קיר בריקים יכול לספק לנו את אותה תוצאה ייחודית ודרמטית. היום אפשר להשתמש בבריקים בחיפוי של קירות חיצוניים או פנימיים ולזכות במראה ייחודי שנשאר עמיד למשך שנים.

משתלבים במגוון רחב של סגנונות

אם אתם מחפשים רעיונות ליצירת קירות מודגשים ומראה ייחודי בתוך חדרי הבית, קיר בריקים הוא ללא ספק פתרון אידיאלי. לפני כל דבר אחר, התוצאה הסופית היא בדרך כלל מהממת ויוצאת דופן.

היום ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של סוגי בריקים שונים. בין היתר ישנם בריקים בגווני אדום וחום שמובאים בדרך כלל מבתים מפורקים בארץ ובעולם, ומעניקים לכל קיר שבו הם משתלבים גוון מיוחד ומראה עתיק. סוג נוסף של בריקים הוא בריקים חדשים שמגיעים גם הם במגוון טקסטורות. הגיוון הוא יתרון חשוב בשילוב אבן בתוך הבית, כאשר כל אחד יוכל למצוא סוג של בריקים שמתאים לסגנון העיצובי המועדף עליו.

עמידים לאורך שנים ארוכות

אחד היתרונות הבולטים של בחירה בבריקים לחיפוי קיר בבית הוא העמידות שלהם. בניית קיר בריקים פירושה בנייה של משהו עמיד, שלא ייהרס אחרי כמה חודשים – כך בניגוד לצבע שדוהה, נשרט או נהרס עם הזמן. אם אתם רוצים ליצור דרמה בתוך הבית, מבלי להשקיע בכל שנה בצביעה ובתיקונים, קיר בריקים הוא פתרון אידיאלי עבורכם.

קירות עשויים מבריקים נחשבים עמידים גם כאשר הם נבנים כחיפוי קירות באמבטיה או בחללים רטובים אחרים, למשל כחיפוי קיר של כיור או מטבח. הם מעניקים מראה דרמטי מבלי שתשקיעו באופן קבוע בתחזוקה ובניקוי שלהם – כמו חרסינות מיוחדות או צבע.

קיר בריקים

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C