שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

למה להשתמש בבריקים לעיצוב הבית

בריקים הם השם הנפוץ לחיפוי האופנתי ביותר שכובש את עולם האדריכלות בשנים האחרונות בשל היותו כה פרקטי מחד וכה מרשים מאידך. הבריקים הם אינם אלא לבנים המשמשות במקרים רבים לבניית הבית. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמת התרחבות של סוגי וסגנונות החיפוי לבית. בריקים הם בין סוגי החיפויים הקסומים והמרשימים ביותר בשל היותם משרים אווירה ייחודית מחד והודות לשימושיות הרבה שלהם.

בריקים מעניקים לכל בית בו הם ממוקמים מראה כפרי, חמים, נעים ומזמין. ישנו מגוון רחב של סוגי בריקים שונים אותם ניתן למקם בחלקי הבית או מחוצה לו, על חלק מהקירות או על כולם. אם בעבר שימשו הבריקים בעיקר לבניית השלד של המבנים השונים הרי שכיום הבריקים מהווים חיפוי לכל דבר ועניין – בעלי גימורים מיוחדים, סגנונות שונים ותכונות אופי ייחודיות לכל סוג באשר הוא. אף על פי שברוב מדינות התרבות המערבית וכן בקרב מדינות אירופה רבות ניתן לראות את הבריקים כחיפוי כבר שנים רבות – בישראל החלו להשתמש בבריקים כחיפוי רק בשנים האחרונות.

בשנים האחרונות ניתן לראות את הבריקים לא רק כציפוי חוץ לבתים אלא גם כציפויי פנים למטבח ולסלון, לחדרי ההורים ועוד. הסוגים השונים של הבריקים הם שהופכים אותם ייחודיים כל כך ובכל חדר ניתן למצוא סוגים שונים של בריקים או להציב סגנונות שונים בכל אחד מחלקי הבית. לבריקים יש מגוון רחב של יתרונות:

בידוד

אף על פי שאינם מיועדים לכך, הבריקים משמשים כמבודדים איכותיים ביותר בין טמפרטורת החוץ לבית לבין טמפרטורת הפנים של הבית. באמצעות הבריקים הבית שומר על חום פנימי בחורף ועל קרירות מה בקיץ. באופן זה נחסך שימוש בחשמל שיכול להתקבל תוך תכנון פונקציונאלי מתאים. הבריקים מספקים אוורור מחד ובידוד מאידך כך שהאווירה בתוך החדר תמיד תהיה נעימה וקסומה.

התחשבות בסביבה

בריקים מיוצרים במקרים רבים מלבנים ששימשו בעבר לבניית מבנים ולכן שימוש בבריקים הינו מעין מחזור של הלבנים המשמשות לבנייה. בכך נעשה מעשה אקולוגי. בפירוק של מבנים קשה מאוד להיפטר מהפסולת ואילו תודות לבריקים הפסולת מתמעטת והופכת ליצירת אומנות של ממש.

משמשים כחומר בנייה יעיל במיוחד

שלא כמו חיפויים רבים וטובים אחרים, הבריקים משמשים כחומר בנייה יעיל. בריקים עמידים בפני עומסים כבדים במיוחד, עמידים בפני פגעים של מזג האוויר, משמשים כאוטמים מרעש ומבטיחים את עמידותו של המבנה למשך שנים רבות, וזאת בניגוד לחיפויים אחרים.

מראה ייחודי

היתרון המשמעותי ביותר של בריקים הוא היתרון החיצוני. מראה הבריקים מעניק לכל בית בו הם ממוקמים אווירה חמימה ונעימה, תחושת ביתיות ושייכות והנאה אין קץ מהרוגע הנוצר. באמצעות בריקים ניתן ליצור אווירה ייחודית וקסומה בבית, המבדילה בין החוץ לפנים ובין הציבורי לפרטי.

אודות בריקים לעיצוב הבית

למה להשתמש בבריקים לעיצוב הבית

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C