שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי בריקים

אחד הטרנדים הכי חמים כיום בעולם העיצוב הוא שימוש בלבנים – בריקים. הבריקים מעניקים לקירות חיצוניים ופנימיים מראה מיוחד ומשתלבים בסגנונות עיצוב שונים. שימוש בבריקים מגיע לידי ביטוי בעיצוב פנים בסגנון מודרני-אורבני, שמחקה את המראה של דירות הלופט הניו-יורקיות.

שימוש בבריקים נפוץ גם כשרוצים ליצור מראה אירופאי כפרי, במיוחד כאשר הבריקים בעלי גוון אדמדם-חם, כמו בבתים רבים באירופה ובארצות הברית. גם בפנים וגם בחוץ חיפוי בריקים נותן אפקט דרמטי. במאמר זה ננסה לעמוד על הקסם העיצובי של בריקים.

בין ממוחזר למהונדס

היום ניתן כאמור לבצע חיפוי בריקים במגוון רחב של גוונים וטקסטורות. כשאנחנו מדברים על בריקים בגוונים בהירים אנחנו בדרך כלל מדברים על בריקים מודרניים יותר שמשתלבים בבתים ודירות בעלי סגנון דומה.

מראה דרמטי ועשיר יותר מתקבל כאשר משתמשים בבריקים ממוחזרים. היום יש מגמה של פירוק בתים עתיקים באירופה ומחזור הבריקים שפורקו מבתים אלו. גם לישראל מיובאים היום בריקים איכותיים במצב טוב מבתים עתיקים באיטליה, ספרד, במקומות שונים בארצות הברית וממקומות נוספים ואלו משתלבים בעיצוב של בתים ודירות בכל רחבי הארץ.

ליצור קיר עם אפקט דרמטי

בדרך כלל כשאנחנו מדברים על חיפוי בריקים לקירות פנימיים, אנחנו מדברים על בחירה של קיר אחד שיהיה קיר בולט וייצור קונטרסט לקירות הבית האחרים. היום אפשר לשלב את הבריקים בקירות פנימיים בכל חדרי הבית, מהסלון ועד חדר השינה וליצור קיר אחד בעל מראה מיוחד.

הקיר שאתם בוחרים לחפות בבריקים צריך בסופו של דבר להשתלב במראה הכללי של החלל ולכן כדאי להשקיע זמן ולבדוק אילו דוגמאות וסגנונות של בריקים מתאימים לסגנון הכללי שבחרתם לשאר המאפיינים של הבית.

בנוסף כדאי לבחור בריקים בצבע שמתאים לשאר הבית. כשמדובר בחלל קטן לא מומלץ לחפות קיר גדול כי המראה שיתקבל הוא של חדר קטן יותר. מומלץ במקרה כזה לבחור בבריקים בהירים. לחילופין, בחלל גדול ורחב אפשר לבחור בקיר אחד ולבצע חיפוי בריקים בגוונים דרמטיים וכהים יותר.

חיפוי בריקים חיצוני

הטרנד החם של חיפוי קירות עם בריקים צובר תאוצה גם כשמדברים על החזות החיצונית של הבית. שימוש בבריקים לחיפוי חיצוני נפוץ היום בבתים פרטיים בכל רחבי הארץ. באמצעות חיפוי בריקים חיצוני ניתן לקבל מראה מאד מיוחד ולהדגיש חלקים שונים במבנה. ניתן לבצע חיפוי עם בריקים של קיר אחד, למשל איזור הכניסה לבית, חיפוי של מתחם חיצוני כמו מרפסת חיצונית שיש בה איזור ישיבה או יציאה אל הגינה וכך הלאה.

השימוש בבריקים בחיפוי חיצוני יוצר מראה אלגנטי מאד כשמדובר בבריקים חדשים ומראה עתיק ומיוחד כשמדובר בבריקים עתיקים שנלקחו מבתים ישנים. כך או כך, שימוש בבריקים יוצר מראה שמייחד את המבנה והופך אותו לאינדיבידואלי. העובדה שמדובר באבנים עמידות כל כך, שמחזיקות מעמד מאות שנים, הופך את השימוש בהן לכל כך אידיאלי בכל בית.

אבנים מומלצות באבן אם: אבן כורכר, בריקים, אבן צפחה, ריצוף שיש, אבן חרבה

חיפוי בריקים

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C