שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

עיצוב הבית עם בטון אדריכלי

יש מי שבוחר לעצב את הבית באמצעות רהיטים חדשים שרכש בחנות רהיטים ויש מי שרוצה לתת מראה מקורי יותר לבית באמצעות בטון מעוצב בשיטת "עשה זאת בעצמך". אין ספק שדרך זו ייחודית לעיצוב הבית. לאחרונה התחילה מגמת עלייה בעיצוב הבית עם בטון אדריכלי. עיצוב בטון אינו עסק למתחילים  אך ניתן לעצב את הבית באמצעותו בצורה מיוחדת ולתת מראה מגוון לביתכם.

אריחי בטון לעיצוב הבית

אריחי בטון לריצוף הבית הוא אמצעי נוסף ליצירת מראה יוקרתי וייחודי לבית ובהתאם לסגנון המועדף עליכם.

כיום יותר ויותר אנשים מבינים כי צבע וסגנון ומראה הבית בסופו של דבר יכולים להשפיע רבות על חוויה ונוחות של דיירי הבית ומבקריו. הריצוף הוא חלק בלתי נפרד מהעיצוב ועל כן אריחי בטון מעוצבים יוכלו לתת תחושה מיושנת בסגנון רטרו או מראה חדיש, מרענן ויוקרתי או אם תרצו לעצב בסטייל אופנתי את ביתכם. זכרו כי תמיד תוכלו לבדוק סגנונות שונים של מרצפות בטון בחנויות "עשה זאת בעצמך" של כלים לבית.

ריצוף בטון יוקרתי או מיושן

ריצוף בטון עם בטון אדריכלי איזה סגנון מתאים לי? כל אחד רוצה לתת מראה שונה ומיוחד לבית. דרך נפוצה לעשות זאת היא לבדוק 

איך נראים הבתים או הדירות באזור מגורכם. שאלו את עצמכם האם הם משתמשים בעיצוב יוקרתי או מיושן? דרך נוספת היא לנסות ולדמיין איך הייתם מעדיפים שביתכם יראה. סגנון בנייה מיושנת או מראה של בית יוקרתי שנראה כאילו ממש עכשיו רכשתם.

עיצוב בבטון עם בטון אדריכלי

בטון אדריכלי נחשב לאחד מהיסודות העיקריים בבניית בנייני יוקרה, אלמנטים מבטון, חיפוי אבן וריצוף. ניתן להגיע לתוצאות גימור עם מראה ייחודי ואופנתי המותאם לאווירה שבעל המקום מעוניין לתת.

ריהוט למרחב הציבורי

נפוץ מאוד למצוא ריהוט למרחב ציבורי מבטון כגון ספסלים ומבני ישיבה, ברזיות, ריצוף ועוד. ניתן למצוא רהיטי בטון למרחב הציבורי בדרך כלל בטיילות, מבנים ומקומות ציבוריים. גם כאן ניתן לעצב בסגנון רטרו מיושן או חדיש ויוקרתי בהתאם לסגנון והמחיר הרצויים.

כיורי בטון למטבח ולאמבטיה 

לכיורי בטון יש "אופי מיוחד". מראה עם סטייל המבדיל אותו ממתחריו. 

היתרונות הבולטים ביותר של שימוש בבטון אדריכלי מעוצב לצורך בניית כיור איכותי הוא המראה המיוחד של אריחי הבטון והאלמנטים על גבי הכיור אשר הופכים אותו לכיור מעוצב.

אין ספק שבכל הנוגע לכיורים מוצר בסיסי בכל בית, מראה של כיור מעוצב הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

מאמר זה נכתב עבורכם בחסות מתחם החממה, המייבאים את מותגי Ivanka- עיצוב בבטון אדריכלי.

עיצוב הבית עם בטון אדריכלי

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C