שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

בריקים בהתאמה אישית

בריקים בהתאמה אישית הם הטרנד האסתטי שאינו פוסח על שום סגנון עיצובי. בין אם אתם אנשי הסגנון הכפרי, הקלאסי או הסופר מודרני - עולם החיפויים עונה על כל דרישה.

בריקים לחיפוי קירות הם פיתרון אופנתי ומאוד פופולארי בעולם עיצוב הפנים, ולא בכדי. מחד, לבריקים יתרון ויזואלי כיוון והם מעניקים לחלל חזות יוקרתית, נעימה, מרשימה וייחודית. מאידך, הם גם בעלי יתרון פונקציונלי שכן הם עמידים במיוחד, משמשים כמבודד תרמי ואקוסטי, ואינם מצריכים תחזוקה מיוחדת. מבתי פרטיים, דירות בבנייני מגורים, וילות, ועד משרדים, חנויות בתי קפה ומסעדות - בריקים לחיפוי מתאימים לכל סגנונות העיצוב הקיימים. אז איך תתאימו את הבריק הנכון לסגנון שלכם? מיד תדעו. 

מגוון איכותי ועשיר

עולם החיפויים מציע מבחר ענק של בריקים לעיצוב הבית, המכיל שפע של סוגי אבנים שונות אשר לכל אחת מהן גוון וטקסטורה ייחודיים. באופן כללי, בריקים נחלקים לשני סוגים עיקריים: הראשון הינו בריקים חדשים המיוצרים בשיטות עיבוד שונות ומתקדמות המבטיחות את איכות, טיב וחוזק המוצר. הסוג השני הינו בריקים מפירוק מבנים שונים באירופה (בתים, כנסיות, טירות, מבנים תעשייתיים וכדומה) המיועדים להריסה לטובת בנייה חדשה. בריקים אלו מיובאים לארץ, משתלבים בבנייה ובחיפוי ומעניקים אלמנט קלאסי ועשיר. 

בריקים בהתאמה אישית

כאשר בוחרים בבריקים חדשים, ניתן להתאימם לדרישות ולצרכים העיצוביים שלכם. כל אחד יכול למצוא את הפתרון המדויק לדרישותיו הן מבחינת גודל הבריק, גווניו, טקסטורה, חיתוך ועלות. חיפוי קירות יכול להתבצע בהתאמה אישית לכל חלל על פי מה שאתם רוצים ליצור בו. שיקולים עיצוביים שונים דוגמת גודל החלל, כמות האור שיש בו, האווירה הרצויה והגוונים הנכונים - הם אלו אשר צריכים להנחות אתכם בעת בחירת בריקים לחיפוי. 

לא יודעים מאיפה להתחיל? היעזרו במומחים

כל חברה מקצועית המכבדת את עצמה תסייע לכם בבחירת הבריק המושלם לבית או לעסק, ותשדך בהצלחה בין סוג החומרים הנכונים והאידאלים לסביבה אליה הם מיועדים. כאמור, ישנם לא מעט סוגי בריקים המתאימים לשימוש בתוך הבית ומחוצה לו. בעת בחירת חיפוי בריקים לבית מומלץ לבחור יצרן איכותי, מקצועי ובעל נסיון. תהליך הספק, בדיוק כמו תהליך בחירת החיפוי, צריך להיעשות תוך בדיקת כל הפרטים החשיבות - עמידו תהחיפוי, התאמת החומרים והגוונים לסגנון ולצבעים השולטים בחלל, אחריות, וכמובן עלות הבריקים ועלות ההתקנה. בין אם תבחרו בבריקים ישנים מפירוק או בריקים בייצור עכשווי, החלל בו הם יוצבו יקבל נופך חדש, חזות אותנטית ורושם שאין שני לו.

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C