שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

ביצוע בדק בית לפני הוספת בריקים לקיר

בריקים ותוספות בנויות שונות לקירות דורשים חשיבה מעמיקה גם באשר לעיצוב המתאים וגם באשר לדרישות חוזק המבנה. תוספת בריקים לבית בעל ליקויים באזור הקירות ו/או באזור הצנרת, עשוי לסכן את הקירות ואת הבריקים ולהביא למצב של סדקים ונזילות, במקרים של כשלים כאלה. בריקים לקירות הפנימיים, באותה מידה בה יכולים להוסיף למראה הבית או הדירה יכולים גם לפגוע במקרים בהם קיימים ליקויים ברמות השונות באזור הרלוונטי

האם בריקים בקיר יכולים לפגוע ביציבותו של הקיר?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתחום עיצוב הבית הוא הבטיחות, ביצוע בדק בית לפני הוספת בריקים לקיר, כפי שיכול להשפיע על חזות נאה ומעוצבת יותר כך יכול גם לסכן והשפיע על מצב הקירות, במיוחד כאשר מצבם היה לוקה בחסר מלכתחילה. על כן חשוב במיוחד לבצע את בדיקת בדק הבית כדי למנוע מצבים של הרס במקום מצבים של שיפור ושדרוג חזותי. הבקירים עצמם אינם יכולים לחולל כולל נזק לקירות הבית, אבל כפי שכבר דאגנו לציין, קיר שנמצא במצב לקוי או רעוע ו/או צנרת אשר נמצאו בה פגמים עשויה לגרום לנזקים משמעותיים גם לקיר וגם לבריקים עצמם. היציבות של הקיר לא תפגם באופן משעותי, אבל עדיין תיצור

האם בריקים בקיר עלולים לגרום לסדקים?

הבריקים עצמם, אינם יכולים לגרום לסדקים, אולם, עבודה שאינה מוקפדת ושאינה מבוקרת עלולה לגרום לסדקים וכשלים בקיר. ביצוע בדיקת בדק בית תייעל את העבודה, בכך שתבדוק את האזורים הרגישים שבקיר ואת סיבות הרגישות שלהם. תיקון ליקויים אלה נדרשים במקרים שונים כדי לצנוע מצבים של סדקים במהלך התקנת הבריקים. זאת ועוד, סדקים פנימיים ותהליך הסדקות התחלתי קשה מאוד לאתר ולאחר התקנת הבריקים יקשה מאוד לאתר אותם. הסדקים עצמם עלולים להשפיע על יציבות המבנה ועל תקינות הצנרת ולאחר שהבריקים מוקמו והותקנו במקומם קשה מאוד לגלות אותם עד שכבר מאוחר מידי, כאשר הנזילה תתפשט על הקיר המעוצב שלכם.

כיצד מתבצעת בדיקת בדק הבית?

בדיקת בדק בית לפני הוספת בריקים, מתבצעת באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם, אשר אינו דורש שבירת קירות או קידוחים מאסיביים. הבדיקה, תתבצע על ידי מכשירים ממוחשבים אשר יודעים לסרוק צנרות ולאתר סדקים ולו הקטנים ביותר, גם אלה אשר לא ניתן לזהות באמצעות בדיקה חזותית, ואף סדקים פנימיים בתוך הקיר אשר התפשטותם עשויה להיות מהירה מאוד והשפעתם על יציבות המבנה והבריקים עלולה להיפגע.

חשוב מאוד לבצע בדיקה מקדימה זאת, כדי להימנע ממקרים כמו סדקים ונזילות קיצוניות של תפסתם מבעוד מועד כיוון שהבריקים כיסו אותם. חשוב לדאוג לתהליך בריא ואפקטיבי במיוחד בתחום עיצוב הקירות.

ביצוע בדק בית לפני הוספת בריקים לקיר

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C