שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

בריקים לחיפוי

חיפוי הקירות החיצוניים והפנימיים של הבית באמצעות אבנים טבעיות הפך בשנים האחרונות לאופנה בכל רחבי הארץ. אפשר למצוא בתים פרטיים, בנייני משרדים, דירות ופרויקטים קבלניים אחרים שעושים שימוש באלמנט העיצובי המיוחד הזה. אז איך בוחרים בריקים לחיפוי הקירות? באילו חדרים משתלבים בריקים ואיזה סוגים של בריקים אפשר למצוא בישראל? הנה כמה פרטים חשובים בדרך לעיצוב המושלם.

שני סוגים עיקריים של בריקים

אפשר למצוא היום שני סוגים של בריקים לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים. הסוג הראשון הוא בריקים חדשים שעשויים מאבן טבעית, מסוטטים ומוכנים לשימוש. הם מגיעים במגוון גוונים וגדלים וניתנים להדבקה על קירות פנימיים וחיצוניים. בריקים חדשים יכולים להשתלב מאד בבתים בהם רוצים ליצור סגנון מודרני ואורבני ויכולים להוסיף מימד נוסף כשהם מחפים קיר אחד בתוך הבית.

הסוג השני הוא בריקים לחיפוי שמגיעים מבתים ישנים בכל רחבי העולם. לארץ מיובאים בריקים בעיקר מפירוק בתים עתיקים באירופה, מארצות כמו איטליה או צרפת. שם בשנים האחרונות יש מגמה של פירוק הבתים הישנים והריסתם לטובת בנייה חדשה. הבריקים האלו שמגיעים לארץ משתלבים בבנייה ונותנים אלמנט קלאסי אירופאי.

היכן משלבים בריקים ואיך?

בריקים משתלבים כמובן כחיפוי לקירות הבית. אפשר לבחור בריקים לחיפוי קירות חיצוניים או לחיפוי קירות בתוך הבית. כאשר בוחרים לחפות באמצעות בריקים קירות בתוך הבית מומלץ לבחור בקירות שישמשו כאלמנט עיצובי בתוך החלל וישתלבו בסגנון הכללי של הבית. כלומר, חשוב לבחור בבריקים המתאימים לגוונים בבית, לצבעי הקירות האחרים, לריהוט וכדומה ולהתאים בין כל הפריטים.

בחירה של בריקים לחיפוי הקירות החיצוניים היא בחירה יותר פשוטה, כאן חשוב כמובן לבחור בבריקים עמידים לשימוש על קיר חיצוני. רוב הבריקים שתמצאו היום עומדים בתנאי הזה. בריקים נחשבים לחומר גלם מאד עמיד והוכחה לכך היא שהבריקים הממוחזרים מגיעים מבתים עתיקים בני מאות שנים ועדיין נמצאים במצב טוב ושמיש.

רכישת בריקים לחיפוי קירות

אם החלטתם שאתם רוצים להשתמש בבריקים לחיפוי הקירות, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא למצוא ספק שמבין עניין, שיש לו ניסיון באספקה של בריקים ושמכיר את הוריאציות השונות שקיימות היום בשוק הבנייה.

חברות שמספקות בריקים לחיפוי קירות צריכות להציג קטלוג מגוון של מוצרים, להתחייב לשימוש בבריקים איכותיים ועמידים בלבד ולספק לכם ייעוץ מלא לפני הרכישה. מומלץ לבחור בחברה בעלת שם טוב ומוניטין של חברה מקצועית, שתוכל לספק לכם את המגוון הרחב ביותר של סוגי בריקים לחיפוי באחריות. כדאי לבחור בחברה שניתן לראות את הבריקים שלה משולבים בפרויקטים שונים, כך תוכלו להתרשם מהאפשרויות השונות ולקבל תמונה של התוצאה הסופית.

עוד טיפ חשוב הוא לעבוד בצמוד עם קבלן הבנייה או מבצע העבודה. כאשר אתם רוכשים בריקים, כדאי לבדוק מהי שיטת ההדבקה על הקירות, כיוון שיש כמה טכניקות לחפות את הקירות עם הבריקים. ודאו שאתם רוכשים את החומרים הנכונים והתייעצו עם הקבלן או מבצע החיפוי לפני הרכישה.

אבנים מומלצות באבן אם : אבן כורכר, בריקים, אבן צפחה, ריצוף שיש, אבן חרבה

בריקים לחיפוי

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C