שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

ריצוף שיש- טיפים חשובים

ריצוף שיש לגינה, למשרד או לבית הינם בין האופציות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות בין בעלי בתים, חברות ועסקים. יותר ויותר מנהלי חברות ובעלי בתים מבינים ומכירים בכוחו של השיש, האבן הטבעית אשר מעניקה לכל מקום בו היא משולבת יוקרה מלכותית ומראה קלאסי אשר אינו נכנע ואף אינו מתכתב עם אופנות משתנות. השיש הינו בין האבנים רבות העצמה שקיימות כיום ומאידך – מחירן אינו גבוה במיוחד מאחר ומדובר באבן טבעית. מסיבה זו, מחירו של השיש אינו יקר יחסית לאבנים אחרות והוא מהווה בחירה פופולארית לעיצוב הבית בקרב רבים.

 עיצוב הבית באמצעות ריצוף אבן

בשל הנהירה הגדולה לעיצוב הבית באמצעות ריצוף אבן, עולה החשיבות באשר להיכרות מעמיקה עם הסוגים השונים של ריצוף אבן. ברוב המקרים, הריצוף הינו בין ההוצאות המשמעותיות ביותר בעת שיפוץ בית או משרד ולכן חשוב מבעוד מועד לקבל הצעות מחיר מבעלי מקצוע שונים על מנת לקבל פרופורציה ולהשוות בין המחירים השונים

שנית, תאורה הינה בין הגורמים העיצוביים המשמעותיים ביותר שקיימים כיום. לא בכדי, תאורה מעוצבת במגוון עצום של סגנונות כיום כך שניתן לשלבה בכל חדר בבית ולהפוך אותו למעשה אמנות. התאורה מעניקה לכל חלל בו היא משולבת מראה קסום ומרשים ובאמצעות מעט דמיון וכשרון ניתן להפוך את הבית לחלל עיצובי המעורר רושם רב בעיני המבקרים. בחירת תאורה היא אינה עניין של מה בכך ויש להתאים אותה לעיצוב הכללי של ריצוף האבן הקיים כך שבעת נפילת האור על האבן, ייווצר מראה מרשים וקסום.

התאמה לרהיטים ואלמנטים אחרים גם היא הכרחית לצורך הצלחת התהליך. בחירת ריצוף אבן יכולה להיות פנטסטית ואילו הדגם עצמו יכול גם הוא להיות בעל מראה מרשים. אולם יש לוודא כי ריצופי האבן הינם בעלי סגנון דומה לריהוט ולצבעים השלטים בחדר, לאופי השימוש בחלל – בין שהוא משרדי ובין אם מדובר במטבח, בין אם מדובר בחדר ילדים או אפילו בסלון -  כל אלו מצריכים חשיבה מעמיקה ואפילו שימוש בתכנית הדמיה במטרה לוודא את ההתאמה של סוגי האבן לאופי החלל ולרהיטים שבתוכו, כמו גם לסגנון הכללי של הבית וכן מבחינת המרחב – על מנת לוודא כי אכן ישנו די מקום מבחינה מרחבית.

חשוב למדוד מבעוד מועד את המידות הדרושות להתאמה בחללים הרצויים. זאת מאחר וכי לאחר רכישת השיש, קשה יותר לעצב בו מחדש. לפיכך, גם כאשר ולמעשה במיוחד כאשר מדובר באבנים לא סינתטיות – חשוב ביותר למדוד ביתר דיוק את המרחב הקיים.

ריצוף שיש- טיפים חשובים

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C