שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אמנות הריצוף והשיש

עיצוב הבית מעיד רבות על יושבי הבית. כאשר אורחים נכנסים אל הבית הם מיד בוחנים את העיצוב ומסיקים מסקנות אודות טעמם האישי של בעלי הבית ומצבם הכלכלי. שנים רבות נהוג היה לרצף את כל בתי המגורים בישראל באמצעות מרצפות לבנות מנוקדות זהות. בשנים האחרונות נכנסו אל תחום הריצוף אפשרויות רבות לבחירה לריצוף הבית וריצוף הגינה. אריחי שיש, אריחי אבן וריצוף פרקט הם המילה האחרונה בתחום הריצוף.

את בחירת הריצוף המתאים לבית יש לבצע בהתאם לצורכי בני הבית. בהתאם לכך נהוג לבחור ריצוף שיש יוקרתי בעבור חדר המגורים וחדר השינה של ההורים. ריצוף פרקט מהווה בחירה מתאימה בעבור חדרי הילדים ואילו בעבור חדרי האמבטיה, השירותים והמטבח יש לבחור גם כן ריצוף מתאים. לצד בחירת האריחים המתאים יש להקדיש מחשבה גם לבחירת איש מקצוע מתאים. מומלץ לבחור איש מקצוע מנוסה, אמין ויעיל. עבודת ריצוף טובה מבטיחה לבני הבית עמידות לאורך שנים ארוכות.

ריצוף אבן שיש

ריצוף שיש מעניק לבית כולו אווירה מיוחדת של יוקרה ופאר. אבן שיש היא אבן חזקה ועמידה במיוחד ובהתאם לכך מהווה השיש חומר מבוקש לבניית אריחי ריצוף ומשטחי עבודה. ניתן למצוא בחנויות הריצוף האיכותית בישראל מגוון רחב של אריחי ריצוף שיש לצד אריחי ריצוף אבן קרמיקה ואבנים אחרות. הבחירה באבן השיש היא בחירה מצוינת, אריחי השיש מעניקים אווירה נעימה, יוקרתית ונעימה לכל חלל. יחד עם זאת, חשוב לציין כי ריצוף השיש דורש תחזוקה מיוחדת.
ראשית נציין כי מומלץ לכל אדם אשר מחליף ריצוף בבית לרכוש מספר ארחים נוספים לעת צרה. האריחים הנוספים יתגלו שימושיים במיוחד במקרים בהם יש צורך בהחלפה הצנרת שמתחת לרצפה או החלפת אריחים. בכדי לשמור על הברק המיוחד של השיש חשוב למרוח על הריצוף שכבה מיוחדת של פוליש אחת לשלוש שנים. הפוליש יעניק לריצוף מראה מיוחד ובוהק לאורך שנים ארוכות. פרט לפוליש אין צורך ברכישת חומרי ניקוי מיוחדים וכל שיש לעשות הוא לשטוף את הרצפה באמצעות מים וסבון בתדירות רגילה.

יתרונות השימוש בריצוף

זוגות צעירים רבים מתלבטים כיצד כדאי לעצב את ביתם הראשון. פרט להוצאות רכישת הבית הם מתבקשים לשאת בעלויות רכישת טבעות אירוסין, טבעות נישואין, טקס החתונה, ריהוט ועוד. יחד עם זאת מהווה ריצוף שיש בחירה נפוצה בקרב זוגות צעירים רבים. השיש מעניק מראה יוקרתי, צעיר ועמיד לאורך שנים רבות.
חשוב לציין כי השיש מתאים גם בעבור בתים עם ילדים קטנים. האריחים כה חזקים וקלים לניקוי עד כי אין צורך לחשוש מהצטברות של לכלוך או כתמי שמן כאשר הילד אוכל בורקס מאפיה טרי בסלון הבית. את הפירורים ניתן לסלק באמצעות פעולה פשוטה של מטאטא. קלות הניקוי, עמידות ומראה יוקרתי הופכים את ריצוף השיש לצד ריצוף האבן לבחירה אידאלית בעבור ריצוף בתים בישראל.
 

אמנות הריצוף והשיש

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C