שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

עיצוב פנים אבן טבעית

בשנים האחרונות, בהשפעת הטרנד האוריינטלי אשר כבש כל חלקה טובה במקומותינו (אם זה במטבח, ברדיו או אפילו בעולם האופנה) אנו עדים לבנייתם של יותר ויותר בתים מחופים באבן, בדיוק כמו שבתים שנבנים במזרח התיכון אמורים להראות.

אבל לפחות בשלב זה, האבן הטבעית נותרה כקישוט חיצוני לבית...וחבל. עיצוב קירות באמצעות אבן טבעית יכול לשדרג באופן יוצא מגדר הרגיל את עיצוב הפנים של בתים, דירות יוקרה ואפילו חללים מסחריים. כיצד ניתן לנצל את היתרונות שבאבן לטובת עיצוב פנים עוצר נשימה? 

נישות אבן טבעית 

יש באבן הטבעית קסם מיוחד שמקרין על כל החלל שבו היא נמצאת אולם חיפוי חלל שלם באבן עלול לגרום לכך שהאלמנט המיוחד יאבד מקסמו, מה גם שלא מדובר בשיטת בנייה פרקטית במיוחד. קשה מאוד להעביר צנרת למים וחשמל בקירות אבן, האבן קרה מאוד בחודשי החורף והבלאי הטבעי שלה מהיר יותר משל טייח איכותי ואינו ניתן לתיקון במקרה של שחיקה כתוצאה מבלאי טבעי. לכן השימוש באבן טבעית למטרות עיצוב פנים חייב להיות מידתי. 
חיפוי חצי קיר מרכזי בחלל זו דוגמא נפלאה לאופן שבו ניתן להכניס את האבן הביתה מבלי לערער את האיזון העדין. כך, לדוגמא, ניתן לחפות את אזור מרכז החלל בדירות מגורים באבן וליצור חיץ מלאכותי ללא קירות בין אזור הטלוויזיה לשאר החלל. חיפוי אבן יכול לאפשר למעצבי הפנים לייצר חללי אחסון אלגנטיים ודקורטיביים שבהם נכניס ספרים, דיסקים, מסך שטוח ומכשירי אלקטרוניקה שונים כמו הממיר הביתי של חברת הכבלים או הלוויין, מכשירי די. וי. די, מערכות קלנוע ביתי ועוד... 

עיצוב חללים מסחריים 

עיצוב חללים מסחריים באמצעות אבן טבעית ודאי לא מתאים לכל חנות, אך חניות שממתגות עצמן כאולטרה יוקרתיות (חנויות לממכר טבעות אירוסין, יינות יוקרה, תכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה מתקדמים וכו...) יוכלו להפיק תועלת רבה מחיפוי קיר או שתיים באבן טבעית. 

חיפוי קרניזים, זוויות וקשתות

חיפוי של קרניזים, זוויות וקשתות באבן טבעית זו דרך מצויינת להכניס את האבן פנימה מבלי לגרום למיאוס. זה תורם רבות לעיצוב הפנים של החלל וגורם ל"אפקט הWOW" שכה אהוב על מעצבים, אדריכלי פנים ולקוחות יודעי דבר אך מגביל את מספר הקירות המחופים. 
 

עיצוב פנים אבן טבעית

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C