שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אולם אירועים שמעוצב קצת אחרת

אולמות אירועים מארחים בין כותליהם את הרגעים היפים והשמחים ביותר בחייהם של אנשים. בעלי השמחה משקיעים ממון רב באירוע כזה, והם בוחרים בקפידה את המקום שיזכה לשמח אותם ביום החשוב שלהם. לאור הביקוש הרב, צצים מדי שנה אולמות וגני אירועים בכל רחבי המדינה, כאשר העיצוב הפנימי והחיצוני שלהם הינו קריטי להצלחתם. 

חיפוי אבן – תמיד באופנה

מגמות העיצוב של אולמות אירועים משתנות ללא הרף – פעם הבטון החשוף ישלוט, לעיתים דשא סינטטי ימלא כמה שטחים ואחרי זה הטיח יעשה קמבק... חיפוי אבן – הן בתוך המבנה והן מחוצה לו – היה ונשאר עיצוב סולידי וקלאסי, שנראה טוב הן באור יום והן בתאורת לילה עדינה, הן בחורף והן בקיץ.  חיפוי זה אינו זועק, אינו מושך תשומת לב, הוא משדר יוקרה והתמדה. אולמות אירועים רבים בוחרים בחיפוי אבן לקירות החיצוניים, וגם מייחדים כמה קירות פנים באמצעות חיפוי מעניין זה. חשוב לציין כי חיפויי אבן נשמרים לשנים רבות מבלי להינזק ונראים כחדשים.

עיצוב פנים באמצעות אבנים

כיום מקובל מאוד לעצב את קירות הפנים בצורות שונות, וכשאנו מדברים על אולמות אירועים – הם אינם יוצאים מכלל זה. ישנן שיטות רבות ושונות לעצב קירות – החל מטפטים, דרך מדבקות קיר ועד לשלל צבעים במגוון טקסטורות. חיפויי קירות מאבן הינם אחד האלמנטים האהובים ביותר על המעצבים בהקשר של עיצוב אולמות אירועים, והסיבות לכך רבות. בראש ובראשונה, כל זוג מחליט על צבעים שונים של האירוע שלו ומביא עמו מגוון קישוטים. לאור האמור, העיצוב הבסיסי של האולם צריך להיות ניטרלי. חיפויי אבן משתלבים היטב עם כל סוגי העיצובים – הן פרחים רעננים והן שנדלירים קלאסיים, ומצד שני, הם גם מוסיפים עניין רב לקירות הפנים.

ריהוט גן שמדגיש את עיצובי הקיר

גן אירועים שהמבנה שלו מתהדר בחיפוי אבן יוקרתי, צריך לשים לב גם לבחירה נכונה של ריהוט גן. ככלל, כל דבר שתציבו בגן ישתלב בצורה טובה עם חיפוי הקיר הניטרלי, עם זאת, יש לנו כמה הצעות מומלצות במיוחד.

ריהוט רטאן – מוצרים אלו משדרים יוקרה בדיוק כמו עיצוב הקיר, ולכן מומלץ במיוחד לשלב אותם באולמות שעוצבו באבן. כדאי לבחור בגוונים מנוגדים של הרהיטים ושל הקירות על מנת להדגיש את עיצובי הקיר. כך למשל, אם האבנים בצבע בהיר אז כדאי ללכת על ריהוט בצבע כהה.

ריהוט עץ – העץ הוא חומר טבעי כמו האבן, ולכן שני המוצרים הללו ייראו טוב כל כך בגינה אחת.

חשוב לזכור שריהוט גן, ולא משנה מאיזה סוג, מחייב תחזוקה, ולכן לעיתים כדאי לשקול פנייה לחברות השכרת ציוד לאירועים. חברות אלו מציעות מבחר גדול של מוצרים, ובנוסף הן דואגות לתחזק את המוצרים שלהן. העסקה יכולה להיות משתלמת במיוחד אם גן האירועים אינו פעיל במהלך החורף. 

חיפויי קירות מאבן יכולים לתרום משמעותית לעיצוב פנים וחוץ של אולמות האירועים. העיצוב משפיע בצורה מכרעת על הצלחתו של המקום בקרב החוגגים, ולכן מומלץ להשקיע מחשבה מעמיקה בעיצוב נכון. 

אולם אירועים שמעוצב קצת אחרת

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C