שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

עיצוב הבית – שלב עיצוב המטבח

אין ספק שהשלב המרגש ביותר בתהליך העיצוב של הבית הוא השלב שבו מפנים את הזמן ומקדישים את כל האנרגיה היצירתית לעיצוב של החדר הפעיל ביותר בבית, הלא הוא המטבח. על מנת לסייע לכם לעבור את השלב המאתגר הזה בקלות, כתבנו במיוחד עבורכם את המדריך המקוצר הבא שמכיל כמה נקודות שחשוב לתת עליהן את הדעת לפני שמתחילים לעצב את המטבח. קריאה נעימה ובהצלחה.

עיצוב ושימושיות – השילוב המושלם

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לזכור כאשר באים לעצב את המטבח החדש הוא שבשום נקודת זמן אסור להפלות את נושא העיצוב לטובת השימושיות ולהפך. עיצוב מוצלח הוא כזה שמאפשר ליצור מטבח שמצד אחד יהיה נעים לשהות בו ושמצד שני יאפשר חווית בישול יעילה ופרודוקטיבית.

לפיכך גם במידה ואתם מעוניינים לתלות קישוטים או תמונות שובות עין על הקירות, שימו לב האם האלמנטים הקישוטיים לא מנטרלים שטח קיר שיכול היה לשמש למדף חשוב ונחוץ ובאופן דומה במידה ואתם מעוניינים למקם במטבח ארונות רבים על מנת ליהנות משפע של חללי אחסון, שימו לב שאתם לא מעצבים מטבח צפוף ודחוס מדי.

להתאים את העיצוב של המטבח לעיצוב הכללי של הבית

אמנם רבים מתייחסים למטבח כאל חדר נפרד שכביכול לא לוקח חלק באטמוספירה השלטת בבית, אבל למעשה כיום כבר ברור לכל העוסקים בתחום עיצוב הפנים שהעיצוב של המטבח צריך להשתלב באופן מושלם בסגנון העיצוב של הבית כולו. לפיכך כשאתם חושבים על אילו ארונות הזזה למטבח צריך לרכוש, נסו לחשוב על אילו ארונות לבית תכננתם להתקין בחדרים השונים.

ככל שהאחידות הסגנונית בין עיצוב המטבח לבין עיצוב שאר החללים בבית תהיה הדוקה יותר ומוצלחת יותר, כך המטבח יהפוך לחלק אינטגרלי יותר בבית מכל בחינה אפשרית.

להתאים את מידות המטבח לטבח הראשי

ברוב הבתים ישנו אדם אחד שאחראי על רוב עבודת הבישול. לפיכך ישנה חשיבות עליונה להתאים את המטבח החדש למידותיו של אותו אדם שניחן בזוג ידיים ששווה לנשק אותן בכל בוקר מחדש. ההתאמה של המטבח כרוכה בבחירה נכונה של גובה משטחי העבודה למשל. כמו כן חשוב לעצב את המטבח באופן שבו מלאכת הבישול תהיה קלה במיוחד עבור הבשלן הראשי מבחינת המיקום של מוצרי החשמל השונים.

לכל בשלן חובב או מקצועי קיים סידור מסוים שחביב עליו באופן מיוחד שקשור למיקום המתאים ביותר עבורו של התנור, הכיריים, המקרר ושאר הסוגים של ציוד הבישול. לפיכך חשוב מאוד שהאחראי על מלאכת הבישול ייקח חלק מרכזי בתהליך העיצוב, גם במידה ואמון עליו מעצב הפנים הנחשב ביותר בישראל.

טרנדים עיצוביים חדשים

מדי שנה אנחנו עדים לטרנדים מפתיעים ולציוד חכם שהופכים את חווית הבישול ליעילה יותר ולמהנה יותר. לאור זאת אנחנו ממליצים לכם לפני הכול לפנות מעט זמן ולהתחיל להתעניין ולהתעדכן בנוגע לחידושים המרתקים בתחום. בין היתר מדובר על אי למטבח או בר למטבח, על שילוב של גופי תאורה במשטח העבודה ועוד.

עיצוב הבית – שלב עיצוב המטבח

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C