שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

עיצוב תלת ממדי בחדרי אמבטיה

מכירים את הציורים התלת ממדיים ברחובות-ערים, שנדמה כאילו עוד רגע אפשר ליפול לתוכם? בטח תאהבו לגלות שהטרנד הייחודי הזה לא פסח על תחום עיצוב הבית.

אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בחו"ל בתחום חדרי הרחצה, הוא עיצוב מרהיב וחדשני המקנה תחושה של מרחב תלת-ממדי. אומנם השיטה עדיין לא הגיעה לישראל, ואין לדעת מתי והאם בכלל תגיע אלינו, אבל עד אז אפשר לשטוף את העיניים בגישה העיצובית המרהיבה הזו.

עיצוב  בחדרי אמבטיה (או בכל חלל אחר) ניתן לבצע במספר דרכים

אחת מהן היא לשלב מרצפות בודדות זו לצד זו, כמו פאזל, עד לקבלת הצורה התלת הממדית המלאה. בשיטת עבודה זו ניתן ליצור מראות יפהפיים בכל חלל, כגון דוגמאות החוזרות על עצמן וכן מגוון רחב של תמונות נוף, איורים וכל בקשה אחרת לפי דרישה. כמו כן שיטה זו טובה גם לחיפוי קירות פנים וחיפוי קירות חוץ באותו האופן.

אפשרויות ריצוף נוספות מגיעות מתחום יציקות הבטון והציפויים הפולימריים.

שיטה זו, שכמעט אינה מוכרת עדיין בישראל, פורחת מאוד בארצות אחרות. אחת היצרניות הבולטות ביותר בתחום זה היא חברת אימפריאל בדובאי, המציעה קטלוג מרהיב של רצפות וחיפויי קיר שכולם קודש לאמנות תלת ממדית.

בשיטה זו, המבוססת על טכנולוגיה חדשנית, הרצפה היא בעצם יציקה שלמה של בטון צבעוני או סוג של פולימר / אפוקסי. בטכנולוגיה זו אין סוף לאפשרויות שאפשר להטמיע ברצפת חדר האמבטיה, או בכלל חלל מבוקש אחר בבית, במשרד ועוד. זהו בעצם המשך ישיר של עבודות הבטון המוחלק והצבעוני, אך עם אפשרויות מדויקות יותר ומרהיבות פי כמה וכמה – אוקיינוסים, נופים, מפלי מים, דוגמאות מעוצבות, "בורות" שנותנים תחושה שעוד רגע אתם נופלים ועוד.

מעבר לאפשרויות העיצוב המדהימות, לרצפות הפולימריות יש גם יתרונות נוספים:

משטח אחיד וחלק ללא "מעברים" בין חלק לחלק (כמו שולי מרצפות), עמידות גבוהה בפני שחיקה, עמידות גבוהה בפני אש וכן אפשרות לניקוי קל ומהיר. למרות זאת, כמו בכל מוצר אחר, גם כאן רצוי לוודא שאינכם קונים חתול בשק. לכן במעמד הרכישה והייעוץ בדקו היטב מספר דברים:

  • שהריצוף / היציקה עמידים ברטיבות לאורך שנים.
  • שהספק נותן אחריות מלאה על כל עבודה.
  • שתהיה התאמה מלאה לגודל החדר.
רוצים לקבל את אותו אפקט בלי לשבור תוכנית חיסכון?

אופציה נוספת היא לרכוש וליישם מדבקות עם איורים ותמונות תלת ממדיים. כמובן ששיטה זו עלולה להיות בעייתית מעט ליישום בחדרי אמבטיה רטובים ולחים, אך יש כיום מדבקות רצפה ומדבקות קיר מיוחדים ועמידים ברטיבות, שניתן ליישם בראש שקט גם בחדרי רחצה. אפשרות נוספת היא פשוט לשכור את שירותיו של צייר, שיעטר את קירות הבית בציורים תלת ממדיים.

עיצוב תלת ממדי בחדרי אמבטיה

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C