שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

טיפים לעיצוב הבית

כאשר אנו מדברים על עיצוב הבית, יש לנו הרבה מאוד מרכיבים שאותם אנו צריכים להכניס בחשבון, וכל אחד מאותם פריטים, בסופו של דבר, יכול להשפיע על מראה הבית. אנחנו רוצים לשים את הדגש גם על הפרטים הקטנים, ואחד הפרטים הללו הוא בחירת פח אשפה. יש כיום סוגים רבים מאוד של פחי אשפה וכל אחד מהם יכול להתאים לצרכים אחרים. עד היום היינו רגילים לראות פחי אשפה עשויים מפלסטיק, שנחבאים להם מתחת לכיור ומדי פעם מעלים ריח צחנה לא נעים. כיום ישנם פחי אשפה שנראים אחרת ומסוגלים להתמודד עם כל פגם אפשרי וכל מהלך במטבח יכול להיות מגובה על ידי כל אחד מאותם פחי אשפה חדישים. אנו יכולים למצוא פחי אשפה גם בחדרים אחרים, ולכל חדר יכולה להיות התנהלות אחרת איתם. להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לנו בבחירת פחי אשפה.

פחי אשפה סמויים או גלויים

למי שאוהב את זה כך, או למי שאינו אוהב את הדרך שבה זה קורה, פחי אשפה הם חלק בלתי נפרד מן החיים שלנו, משום שאנו תמיד צריכים להיפטר מפסולת שאנו מייצרים. כמויות הפסולת שאנו מייצרים מדי שנה אינן רלוונטיות כרגע, שהרי הנקודה היא היכן ממקמים את הפח. יש מי שלא צריך משהו מפואר, ומחפש פחי אשפה פשוטים שאותם הוא יוכל לשים במרפסת השירות שצמודה למטבח ובכך לסגור את הסיפור, אך כיום אנו יכולים לראות שיש פחי אשפה סמויים מעוצבים, שלא בהכרח נראים כמי שאפשר לזרוק אליהם זבל וזהו, אלא מדובר על פחי אשפה מעוצבים, שגם אם הם גלויים לכל וגם אם הם סמויים מתחת לכיור או באחד מארונות המטבח האחרים, עדיין מדובר באביזר אופנתי למדי. כדאי לבחור את פח האשפה שמתאים לארונות המטבח החדשים.

החומרים שמהם עשויים פחי אשפה

שוב, פלסטיק הוא כבר לא החומר שמשתמשים בו בדרך הברורה מאליה, אם אנו צריכים לקנות פח אשפה. היום כבר מדובר על פחי אשפה שעשויים מחומרים מתכתיים יותר, עם מראה מעוצב ואסתטי. פחי אשפה שכאלה נותנים את המראה המשלים של הברזים, הכיורים וכל אלמנט מתכתי אחר שפורזל לטובת העיצוב המחודש של הבית. כדאי לבחור את החומרים הטובים יותר, על מנת שניתן יהיה לשמור על הפח לאורך זמן.

בכל מקרה – לחשוב על התמונה הכללית

גם כאשר אנו מחפשים פחי אשפה שנוכל להשתמש בהם בחדר השירותים, באמבטיה וגם אם אנו מחפשים בריקים, צריך לדעת מהו המוטיב העיקרי שסביבו אנו רוצים לעצב את הבית, לדוגמא, אחד הדברים החשובים בתחום הנגרות זה שימוש נכון בחומרים. כאשר אנו רואים את התמונה הכוללת אנו יכולים לעצב ולהראות לאחרים את מה שחשבנו עליו. תמיד צריכים להיות אלמנטים מובילים: תאורה יפה של חברת לד איט בי, אביזרים נלווים וכל מוטיב שנראה כי הוא יכול להחזיק את המראה העיקרי של הבית, יבורך.

טיפים לעיצוב הבית

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C