שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

מאווררי תקרה יכולים להיות מעוצבים כמו אבנים וחיפויים

במהלך השנים אנחנו רואים פיתוחים שונים הן במפרטים של מכשירים והן בעיצוב שלהם. פיתוחים אלו נועדו להתאים את המכשיר לצרכים שלנו, צרכים יישומיים וכן צרכים עיצוביים, כך שהמכשירים שאנחנו רוכשים ישתלבו במרחב של החלל בו אנחנו מניחים אותם ולא יהיו רק כלי שימושי מבחינה טכנית. על כך בנויה כל התפיסה של עיצוב מוצר וחווית המשתמש ממנו.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא בקרב מאווררי תקרה. אם בעבר היינו רגילים למצוא מאווררי תקרה בסיסיים עם מוטות כנפיים מפלסטיק או ברזל הרי שכיום אפשר למצוא מאווררי תקרה מעוצבים מחומרים שונים אשר הופכים את השימוש במאוורר להרבה יותר נעים בזכות העובדה שהוא מעוצב בצורה יותר ומותאם לחדר.

לפני שאנחנו ניכנס לשאלה איזה מאווררי תקרה מעוצבים אנחנו יכולים למצוא, נדגיש כאשר אנחנו רוכשים מאווררי תקרה ולא משנה אם מדובר במאוורר לחדר שינה, סלון, מטבח או לעסקים מסוגים שונים, הרי שעלינו לבחון שהמאוורר אכן מתאים מבחינת העיצוב שלו לחלל בו אנחנו מתכוונים להתקין אותו. ההתאמה צריכה להיות עם זה באמצעות צבעים, חומרים, באופן מוחלט או באופן חלקי, כלומר בהתאמה מסוימת אפילו אם תיווצר ניגודיות מסוימת בצבעים, הרי שהיא יכולה להתאים לעיצוב הכולל של המרחב.

אילו מאווררי תקרה מעוצבים אנחנו יכולים למצוא

ניתן למצוא מאווררי תקרה בעיצובים שונים, אלה נבדלים אחד מהשני בצבעים שלהם וכן בחומרים. דוגמא טובה לכך שמתאימה לנו הם מאווררי תקרה מעוצבים עם אבנים אשר מכסים את הכנפיים של המאוורר וכן את מכסה המנוע שלו, מדובר באבנים קלות משקל שמודבקות על המאווררים ומחפות אותם. הם יכולים להשתלב בעיצוב של המקום על פי צבעם וכן על פי הסוג שלהם.

על מנת לבצע התאמה מושלמת של חיפוי הקירות לחיפוי המאוורר, יש לקבוע מראש באילו אבנים יבוצעו החיפוי והאם הם מתאימים להן למאוורר והן לקירות. בין היתר אפשר למצוא מאווררי תקרה מעוצבים עם אבני בזלת, כורכר, צפיחה ועוד. במידה ואתם מעוניינים ניתן גם לצבוע את האבנים כך שהם יהיו בצבע ייחודי. יש לוודא שהצבע בו משתמשים מותאם לצביעת אבנים.

במידה ואתם מעוניינים ניתן גם לבצע חיפוי של המאוורר עם חומרים אחרים, כך למשל עם עץ מסוגים שונים. אז החיפוי מתבצע על גבי מוטות הכנפיים של המאוורר. אנחנו יכולים למצוא מאווררי תקרה מעוצבים עם סוגי עצים מסוימים. גם את העץ ניתן לצבוע בצבעים שונים, בדומה לצביעת אבנים, גם במקרה הזה יש לבחון שהצבע מותאם לעץ.

לסיום, בשביל ליהנות משילוב של חלל מעוצב עם מאווררים מעוצבים יש לבחור מבין מאווררי תקרה מעוצבים שהצבע והחומר שלהם מתאימים לעיצוב הכולל ויכולים להשתלב בו בצורה אופטימאלית על מנת לעזור לעיצוב של המקום להיראות ייחודי ויפה.

מאווררי תקרה יכולים להיות מעוצבים כמו אבנים וחיפויים

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C