שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

טיפים לריהוט הבית

ריהוט הבית הוא תהליך שאנו מבקשים לעבור אותו אחת לכמה שנים. יכולות להיות סיבות רבות לעובדה שאנו רוצים להחליף רהיטים, אך יש גם דרכים רבות שאנו יכולים בעזרתן להחליף רהיטים. ריהוט הבית מחדש יכול להיות על ידי רכישת רהיטים חדשים, או ריהוט הבית יכול להיות על ידי תיקון רהיטים ישנים והכשרתם לשימוש חוזר. עולם עיצוב הבית עובר המון שינוים בשנים האחרונות, אנשים משדרגים את הבית שלהם באמצעות מדבקות קיר מעוצבות, רהיטים מעוצבים או על ידי תיקון רהיטים הוא טרנד מאוד מקובל שהחל לקבל תאוצה מאוד גדולה בשנים האחרונות, כמו השימוש באבן צפחה או מדבקות קיר מעוצבות נהיה מאוד פופולרי ויש כיום שמציעים שירותי תיקון רהיטים אמינים ומקוריים עד כמה שניתן. עולם עיצוב הבית עובר המון שינוים בשנים האחרונות, אנשים משדרגים את הבית שלהם באמצעות מדבקות קיר מעוצבות, רהיטים מעוצבים או על ידי תיקון רהיטים.

שילוב של רהיטים ישנים וחדשים

תיקון רהיטים לא מחייב אותנו להשתמש אך ורק ברהיטים ישנים ומתוקנים, אלא אנו יכולים בהחלט לשלב בין הרהיטים הישנים ובין רהיטים חדשים שנקנה לטובת הריהוט המחודש. תיקון רהיטים יכול להיות במידה ואנו רוצים לשחזר אווירה כזו או אחרת בבית. אנו יכולים לחשוב על תיקון רהיטים כאשר אנו מדברים על שולחן שיכול לעמוד בפינה מסוימת ולהוות בסיס לאווירה, או אנו יכולים לחשוב על תיקון רהיטים כאשר אנו רוצים לשחזר ולתקן כורסה שנעדיף לשבת עליה ולקרוא ספרים. שילוב של רהיטים חדשים וישנים יכול להיות טוב ומתאים, במידה ונעדיף את הרהיט הישן על פני הרהיט החדש.

תיקון רהיטים לשימוש חוזר

כאשר תיקון רהיטים עומד על הפרק, אנו צריכים לדעת האם אנו באמת נשתמש ברהיטים המתוקנים, או שמא פשוט נתקן אותם ונציב במקום כזה או אחר בבית. תיקון מערכות ישיבה, חדרי שינה ורהיטים נוספים לא רק מתקן אותם מבחינה אסתטית, אלא תיקון רהיטים אצל בעל מקצוע שעושה זאת מן ההתחלה ועד הסוף, בעצם לוקח רהיט ישן למדי ולא שמיש, ומחזיר אותו למצב של רהיט חדש, עם כל האלמנטים שיש בו, מתיקון ועיצוב מחדש של ספות וכיסאות ועד שיפוץ ועיצוב של דלתות החוץ, דלתות הפנים ומסגרות החלונות.. לכן, בעזרת תיקון רהיטים אנו יכולים להחזיר רהיטים רבים לבית לשימוש יום יומי, אלא אם כן אנו רוצים שהרהיטים יהיו אך ורק בשביל האווירה. למען הנוסטלגיה שלנו, כדאי לבדוק האם הרהיטים באמת יקבלו את המקום המכובד שלהם.

ריהוט הבית וענתיקות

עולה השאלה עד כמה אנו באמת אוהבים רהיטים ישנים. צריכה להיות כאן אמירה נוסטלגית מאוד ברורה, משום שלא כמו בבחירת בית דפוס שמשתכלל עם השנים, נעדיף תמיד את ההדפסות המשוכללות ביותר, בריהוט אנו יכולים להתחבר אחרת, משום שכל תהליך של תיקון רהיטים בעצם מחזיר לאביזרי העץ הללו את הנשמה האבודה שלהם. ריהוט הבית שלנו תוך כדי שיפוץ אמור לקלוט את הנשמות של הרהיטים ולמלא באמצעותן את החללים של הבית. הטיפ הכי משמעותי הוא לעשות את הכל מאהבה. לחשוב ולהרגיש זה הבסיס לכל.

טיפים לריהוט הבית

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C