שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

שרותים מיוחדים לאדריכלים ומעצבים

החזון שעמד מאחורי הקמתה של חברת "אבן אם" לפני למעלה מתשע שנים היה לספק מגוון עשיר של אבנים טבעיות ומעובדות לאנשי מקצוע העוסקים בתחום הבנייה במהלך חיי היומיום ובייחוד למעצבים ולאדריכלים. כמו כן, בעקבות הידע והניסיון הרב שצבר בעבודה עם אבנים טבעיות, החליט האדריכל רסמי חוסן, להקים את החברה גם במטרה לספק הדרכה, ייעוץ מקצועי וליווי לאדריכלים ולמעצבים בכל הקשור לתכנון, לבנייה ולשימוש באבנים טבעיות. גם היום ממשיכה חברת "אבן אם" להתחדש ולהביא לארץ מבחר עצום של אבנים לצד ידע מקצועי נרחב; ידע זה מאפשר לנצל את האפשרויות הרבות הגלומות בעיצוב המבוסס על שימוש באבנים מסוגים שונים ואת יופיין ואיכויותיהן האחרות. 

אדריכלות ושימוש באבנים טבעיות

הקשר בין אדריכלות ובין אבנים טבעיות הוא כמעט מובן מאליו. שכן, האבנים היו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מתהליכי הבנייה, העיצוב והאומנות, ואף היום יש להן חשיבות מכרעת בתחום. ככאלה, האבנים הטבעיות הן חלק בלתי נפרד מחומרי הגלם של המעצב ושל האדריכל. שכן, מטרתה של האדריכלות היא לתכנן ולעצב את המרחב באמצעות שילוב של שלושה היבטים חשובים ביותר – ההיבט הפונקציונאלי, ההיבט האסתטי וההיבט המבני. בטבע ישנו עושר עצום של אבנים בעלות תכונות ייחודיות, הן מבחינת יופיין והן מבחינת איכותן, אותו ניתן לנצל לצורך בנייה ועיצוב, תוך הטעמה לאופנה השלטת, לטעם האישי, לצרכי הסביבה או לכל מטרה אחרת. בחברת "אבן אם", המייבאת ארצה אבנים מכל רחבי העולם, חלקן הגדול בייבוא בלעדי, ישנו מבחר עצום ביותר של אבנים, המיועדות למטרות בנייה ועיצוב שונות. הידע, ההבנה בתחום וההיכרות עם העושר הרב של האבנים ועם תכונותיהן מאפשרות לחברה לספק ללקוחותיה את האבנים המתאימות ביותר לכל מטרה ולכל בפרויקט תוך התחשבות בשיקולים אסתטיים ופונקציונאליים כאחד. כמו כן, ניתן להתאים את האבנים בדיוק לתכנון, להעדפות האישיות ולצרכים של כל פרויקט ופרויקט באמצעות עיבודים או חיתוכים מיוחדים.

אבנים טבעיות – לנצל את כוחותיו של הטבע

חברת "אבן אם" איננה רק ספקית של חומרי גלם איכותיים, אלא היא מעל הכול מספקת ייעוץ והדרכה מקצועית למעצבים ולאדריכלים. בחברה שמחים לספק כל מידע בתחומי התכנון, העיצוב והשימוש באבנים לצורך השגת תוצאות מושלמות. מנכ"ל החברה, רסמי חוסיין, הוא בעל תואר שני באדריכלות מהאוניברסיטה הידועה בשטוטגארד שבגרמניה ובעל ניסיון של שנים רבות בעבודות אדריכלות במילאנו שבאיטליה ובישראל. לאורך השנים נחשף רסמי בעבודתו לשוק המגוון מאוד של האבנים הטבעיות, למד לנצל את תכונותיהן ולמקסם את אפשרויות העיצוב הרבות הטמונות בכל אחת ואחת מהן. את מומחיותו רבת השנים בתחום מעמיד רסמי לרשותם של לקוחותיו; ביחד עימם הוא מעצב את חזון הבנייה הרצוי, מלווה אותם ונותן מענה לכל שאלה או קושי.

שותפים: הדירה - מטבחים במבצע
צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C