שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אבן חלילה לריצוף

בין שלל סוגי האבנים שמוצעות כיום לחיפוי ולריצוף, אבן חלילה לריצוף נחשבת יוקרתית וטרנדית מאד. מתוך סוגי אבנים שונות שנחצבות ומובאות לחנויות עיצוב הבית וחומרי הבניין מאיזור הר חברון אבן חלילה לריצוף ולשימושים נוספים היא אבן חזקה, איכותית ועמידה, שמעניקה לכל חלל בבית מראה עתיק ומיושן, חם ומזמין. אבן חלילה ניתן היא אבן לחיפוי קירות פנימיים והיא מתאימה לשימוש במטבחים, חדרי אמבטיה ועוד כשהיא מתאימה במיוחד ליצירת משטחי עבודה בחדרים אלו ובחדרים נוספים לפי דרישתכם. 
 
לצד אבן כורכר ואבן צפחה וסוגי אבנים נוספות, אבן חלילה לריצוף מאפשרת להנות ממראה נקי מאד של הרצפות. אם זאת, חשוב להדגיש ששימוש באבן חלילה לצרכי ריצוף יכול להיות בעייתי שכן קשה מאד לנקות אותה בחומרי הניקוי הקיימים כיום בשוק. אבן זו אינה מתאימה למגע של חומרים עם אקונומיקה ויש לשטוף אותה רק בטמפרטורת מים פושרת. לכן, במידה ואתם מתכננים לבחור אבן חלילה לריצוף הבית חשוב שתקבלו הנחיות מדויקות מהספק שלכם לגבי התחזוקה השוטפת של הריצוף וכיצד בדיוק לשמר את האופי המיוחד של האבן מבלי לפגום באיכויותיה לאורך זמן.

אבן חלילה לעיצוב עכשווי

מעצבים רבים מעדיפים אבן חלילה לריצוף בעיקר בבתים בעלי עיצוב פנים עכשווי ומודרני. איכויותיה הנקיות של האבן הזו מאפשרות לה להשתלב בחדרים ולהעניק להם מראה יוקרתי וחם, תוך שמירה על אופי עתיק ומיוחד במינו. זוהי הסיבה שבשנים האחרונות מככבת אבן חלילה במגזיני העיצוב ומומלצת על ידי אדריכלים ומעצבים רבים לשילוב בחדרי אמבטיות ומטבחים אם רוצים באמת להתפנק, מומלץ גם לרכוש חימום תת רצפתי. 

שילוב של אבן חלילה בבתים פרטיים בחדרים שונים צריכה להיעשות תוך הפעלת שיקול כלכלי. אבן חלילה נחשבת לאבן יקרה יחסית בזכות האיכויות המיוחדות שלה ולכן כאשר אתם רוצים להכניס אותה למערך העיצוב של הבית, כדי שתתייעצו עם בעלי מקצוע מיומנים שעוסקים ביבוא ומכירה של אבני ריצוף וקבלו מהם את כל הנתונים לגבי קניית האבן.

אבן חלילה היא אבן איכותית שתשמש אתכם שנים ארוכות ותיצור עבורכם אווירה נעימה במיוחד בחדרי הבית. היא מומלצת בעיקר לשימוש פנים אך ניתן לשלב אותה גם בקונסטלציות שונות של חיפויי חוץ, בסיוע מקצועי של אנשי מקצוע שמבינים כיצד להתקין את האבן ולהתנהג איתה.
אם בחרתם באבן חלילה לצורך ריצוף תהנו לאורך זמן ממראה מעוצב, שמשלב חמימות ומראה עתיק עם תחושה נקייה ומודרנית. 

 


אבן חלילה לריצוף

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C