שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אדריכלים ומעצבים נהנים יותר מעבודה עם אבן אם

חברת "אבן אם" מתמחה בייבוא ובשיווק של אבנים טבעיות לצרכי בנייה ועיצוב. כמו כן, חברת "אבן אם", שלא כמו חברות אחרות לשיווק אבני בנייה וחפוי, מתמחה גם במתן ייעוץ מקצועי בתחומי העיצוב והבנייה, החל משלב גיבוש החזון האדריכלי, דרך בחירת אבני הבנייה האיכותיות ביותר וכלה בלווי שלבי הוצאת תוכנית הבנייה אל הפועל. מנכ"ל החברה ובעליה, רסמי חוסן, הוא אדריכל מקצועי בהתמחותו; את ההשכלה והידע הרב, שצבר לאורך שנות עבודתו כאדריכל בפרויקטים בארץ ובאירופה, חולק רסמי עם לקוחותיו, ומסייע להם לא רק בבחירת האבנים האיכותיות ביותר אלא גם בתכנון ובניצול מגוון אפשרויות העיצוב והבנייה הגלומות בהן. בהתאם לכך, חברת "אבן אם"היא הכתובת האידאלית עבור אדריכלים ומעצבים המחפשים אבנים טבעיות לבנייה וזקוקים גם לייעוץ ולתמיכה מקצועית.   

אבנים טבעיות – לשלב בין אסתטיקה ובין איכות

אבנים טבעיות, על העושר הרב הגלום בהן, מהוות היום חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון, העיצוב והבנייה של מבנים שונים. יתרה מכך, לאבנים הטבעיות ישנה היסטוריה ארוכה ומרשימה ביותר בתחום האדריכלות והבנייה בארץ ובכל רחבי העולם, שראשיתה עוד לפני אלפי שנים. בעידן המודרני מלאכתם של האדריכלים והמעצבים דורשת התייחסות רחבה לא רק למימד האסתטי של מבנים אלא גם לצרכים פונקציונאליים ותכנוניים שונים. בהתאם לכך, משמשות האבנים הטבעיות כחומרי גלם חשובים ביותר בשלבי הבנייה והעיצוב השונים. שכן, כוחות הטבע העצומים בכבודם ובעצמם העניקו להן לא רק יופי מרשים ויוצא דופן אלא גם תכונות מגוונות, המשרתות מטרות עיצוב ובנייה שונות. שלא כמו בעבר, הבחירה באבנים המתאימות נעשית היום ביחס לקשת רחבה של שיקולים, כדוגמת: סגנון עיצוב אישי, האופנה השלטת, צמצום הפגיעה בסביבה, עמידות ושיקולים רבים נוספים. 

האבנים הטבעיות של חברת "אבן אם" 

מאז הקמתה מייבאת חברת "אבן אם" לארץ אבנים טבעיות ממקומות שונים בעולם; חלק גדול מהן מייבאת החברה בייבוא בלעדי, ולא ניתן להשיגן אצל יבואניות אחרות בתחום. בהתאם לכך, ההיצע אותו מעמידה החברה לרשותם של בעלי מקצוע ובייחוד מעצבים ואדריכלים הוא עשיר ביותר. בנוסף לכך, מעבר לייבוא האבנים, מתמחה חברת "אבן אם" גם בהדרכה, בייעוץ ובליווי מקצועי של מעצבים ואדריכלים, תודות לאהבתו ולהתמחותו של מנכ"ל החברה, רסמי חוסיין, בתחום. לרסמי ישנו תוארM.A באדריכלות מאוניברסיטת שטוטגארד שבגרמניה, והוא בעל ניסיון עשיר בבנייה ועיצוב באבנים טבעיות בפרויקטים שונים בארץ ובעולם. ניסונו העשיר של רסמי בתחום מאפשר לו לתת סיוע מקצועי לכל דורש, החל משלב בחירת האבנים המתאימות וכלה בשלב השימוש בהן לצרכי עיצוב ובנייה, תוך התייחסות הן לשיקולים פרקטיים והן לשיקולים אסתטיים. האיכות, הידע, המקצועיות, התמיכה והייעוץ הם אלה שעושים את ההבדל בין חברת "אבן אם" לחברות אחרות בתחום.

 אדריכלים ומעצבים נהנים יותר מעבודה עם אבן אם

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C