שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

שילוב אבנים ייחודיות בעיצוב הבית

בעת האחרונה ניכרת מגמה של שימוש בחומרי גלם מגוונים וטבעיים בעיצוב הבית וסביבת המגורים. כאשר בונים בית חדש, כאשר מעצבים מחדש דירה קיימת או כאשר מבצעים שיפוצים, רבים בוחרים להכניס שילוב של אבנים ייחודיות, שמוסיפות מאוד לאווירה.

בשורות הבאות נסקור כמה וכמה אפשרויות לשילוב של אבנים בעיצוב הבית. לפני כן נדגיש שכדי לעשות זאת נכון אפשר להיעזר בשירותיו של אדריכל או מעצב פנים, אך איך זו חובה. ישנן לא מעט חברות שעוסקות בשיווק, ייצור והתאמת אבנים לבית וניתן לקבל מהן ייעוץ כחלק מהשירות שהן מספקות.

מבנים ומבחוץ

מומחים מספרים שישנם הרבה מאוד סוגים של אבנים שיכולות לשמש בעיצוב הבית, בין אם מדובר על חיפוי ובין אם מדובר על עיצוב שבילים ומטרות אסתטיות נוספות. יש לציין שמלבד היכולת לשפר את האסתטיקה, ניתן לעשות שימוש בחיפויים שונים גם למטרות של הגנה על המבנה והקירות במבנים חדשים וגם במבנים לשימור.

שילוב של אבנים שונות כגון שיש, בריקים, אבני כורכר, אבני צפחה, אבני גיר, אבנים ירושלמיות ורבות אחרות, יכול להתאים הן לחפוי קירות חיצוני והן לחיפוי קירות פנימי. בעוד שחיפוי חיצוני צריך להיות עמיד במיוחד, גם במזג אוויר קשה, שמש, חום, וגשם, חיפוי פנימי יכול להיות עדין יותר ומעודן יותר. בשני המקרים, יש לומר, חשוב להקפיד על עבודה מקצועית, ללא פשרות.

אבנים למראה הנכון

באמצעות שילוב של אבנים שונות, במראה הנכון, אפשר להעניק לבית, לדירה ואפילו לבניין שלם, אופי ייחודי ומראה מיוחד. בין היתר:

  • ניתן ליצור אחידות כללית, למשל כאשר רוצים ליצור אווירה כוללת, לבית כולו. האווירה יכולה להיות כפרית, אורבנית, אירופאית, קלאסית וכן הלאה.
  • ניתן ליצור סגנונות שונים לחדרים שונים, בהתאם לריהוט ולגודל החדר. חדר שמיועד לאורחים, עם ספות נפתחות למיטה, למשל, יעוצב באופן אחד ואילו המטבח באופן אחר לגמרי.
  • שימוש בגוונים יכול להשפיע מאוד על התחושה, לא פחות מגודל האבנים, מרמת הסיתות או מהטקסטורה. לכן, חשוב מאוד לבחון היטב את כל המאפיינים של האבן או סוגי האבנים, לרבות איכות הגימור והחיתוך.

לא רק חיפויים

כאשר מעצבים את הבית תוך שימוש באבנים מיוחדות כדאי מאוד לקחת בחשבון שניתן לעצב בעזרתן לא רק חיפוי כולל. אבנים איכותיות יכולות לשמש גם:

  • בעיצוב שביל גישה מלא עניין.
  • בעיצוב גינה משודרגת, עם או בלי צמחיה, לצד מזרקות, דשא חי או סינטטי ואלמנטים נוספים.
  • בעיצוב נישות או קירות בודדים.
  • בעיצוב מרפסת, מבואה, פינת ישיבה ועוד.

קוויקיווב מנהיגה תפיסה חדשה וחדשנית בעולם הקמת האתרים והפורטלים. במערכת הקוויקיווב ניתן להקים אתרים מדף בודד אשר מתפתח במשך הזמן ובהתאם לצרכי הלקוח לאתר במימדי ענק וזאת תוך שמירה על התוכנים לכל אורך הדרך.

שילוב אבנים ייחודיות בעיצוב הבית

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C