שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי אבן כורכר

אבן כורכר היא אבן שמקורה בסלע משקע נקבובי ופריך המורכב מגרגירי קוורץ ומגרגרי חול. אבן כורכר מצויה לרוב בסמוך לחופי הים השונים. התלכדות החול והקוורץ מתרחשת כתוצאה מרסס מימי הים בשילוב עם תמיסת גיר ותהליכי התאבנות שונים הגורמים להתגבשות ולהתקשות האבן. אבן כורכר מגיעה אלינו בעיקר ממישור החוף בארצנו אך היא גם מיובאת ממדינות שונות באזור אגן הים התיכון.

אבן כורכר לעיצוב הבית

בשל אופייה המיוחד, אבן כורכר היא חסרת אחידות ובעלת מראה רב גוני וייחודי הן מבחינת הרכבה, הן מבחינת צפיפות החומר שלה והן מבחינת הצבעים הטבעיים. מסיבה זו, הפכה אבן כורכר בשנים האחרונות לפופולארית ביותר בתחומיי הבנייה ועיצוב הבית. אבן כורכר משמשת למגוון מטרות בארץ וגם במדינות אחרות בעולם, והיא מתאימה בעיקר לחיפוי של קירות וגם לצורכי עיצוב שונים.

מגוש כורכר גדול מופקות לבנות אבן כורכר על ידי חיתוך ועיבוד בהתאם לדרישות הלקוח ולטעמו האישי. ניתן לצור אריחי אבן כורכר בגדלים, בצורות ובעוביים משתנים. אבן כורכר היא קלה מאוד לעיבוד ולעיצוב, אך חשוב מאוד לחתוך אותה בעדינות ובמקצועיות כדי לא לפגוע ביופייה הטבעי. על אבן כורכר ניתן גם לחרוט והיא מתאימה ליצירת קרניזים, לעיצוב תבליטים מיוחדים ולשילוב אלמנטים עיצוביים וקישוטיים ייחודיים במהלך הבנייה. למרות יתרונותיה הרבים, יש לזכור, כי אבן כורכר איננה מתאימה לכל מטרה. אבן כורכר היא אבן חול רכה הסופגת לחות עם חלוף הזמן ובעיקר כאשר היא משמשת לחיפוי חיצוני, כתוצאה מכך, משתנה צבעה. לכן, לפני שבוחרים בצבע המתאים של אבן כורכר, חשוב לקחת שיקול זה בחשבון. 

חיפוי אבן כורכר

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C