שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

אבן מדרך

אנו נוהגים להשקיע משאבים רבים בעיצוב פנים של הבית, כדי שיהיה מיוחד ומרשים מספיק. בניית השלד, בחירת חומרי החיפוי, התאמת אריחי הרצפה לחדרים וחיפוי הקירות הם מקצת מהמרכיבים החשובים בעיצוב בית נעים ואסתטי כאחד. באותה מידה, ישנה חשיבות גם לסביבת הבית החיצונית ולעיצובה. הכנת הגינה, התקנת החנייה לרכב ויצירת שביל הליכה נוח עד הכניסה לבית הם חלק ממלאכות העיצוב הקשורות לסביבה החיצונית של הבית. בהקשר זה, ישנה חשיבות רבה גם לבחירת סגנון אבן מדרך מתאימה. אבן מדרך היא אבן המשמשת לצורך יצירת שבילים בסגנונות שונים, המצטיינים בעיקר במראה טבעי ומרשים. היום ישנם סגנונות אבן מדרך במגוון של צבעים, צורות וטקסטורות המתאימות למטרות שונות ולעיצובים בלתי נשכחים.

אבן מדרך – מידע חשוב

אבן מדרך היא, כאמור, האבן היוצרת בשילוב עם אבנים נוספות שביל מהכניסה לחצר, דרך הגינה ועד למבואות הבית. בעידן העיצוב המודרני לנושא אבן מדרך ישנה חשיבות רבה ולא פחותה מחשיבותן של הרצפות בחדרי המגורים או אפילו בסלון. למעשה, אבן מדרך היא חלק בלתי נפרד מהאווירה שאנו יוצרים סביבנו ובלעדיה הבית יראה מיותם ובלתי מושלם גם אם בתוכו לא חסר דבר. באמצעות אבני מדרך ניתן לעצב את סביבת הבית כך שתראה יפה, אסתטית מאוד, מקורית וגם מעשית יותר ונוחה לשימוש. מסיבה זו, בנוסף לאלמנט האסתטי, אבן מדרך משמשת גם למטרות מעשיות שונות. אבני מדרך מונעות מאיתנו לגרור לכלוך אל תוך הבית, בייחוד בעונת החורף כאשר סוליות הנעליים מתמלאות בבוץ דביק. אבן מדרך מונעת גם הרס של הגינה או דריכה לא מכוונת על פרחים או שיחי תבלין ששתלנו בעמל רב. 

אבן מדרך – לעיצוב מושלם

לאבני מדרך ישנו, כאמור, גם תפקיד חשוב בעיצוב סביבת הבית, והן מאפשרות לנו להעניק לגינת הירק, לחנייה, לשביל הגישה או לכל מקום אחר מראה מיוחד ובעל גוון אישי ומושקע. שכן, לרוב סביבת הבית החיצונית איננה כוללת רק עצים, פרחים וצמחיה מסוגים שונים אלא גם פינת ישיבה מוצלת, שולחן, כסאות, קישוטי גינה שונים שבחרנו בקפידה וגם שביל אבן מדרך. עם זאת, בעת בחירת סגנונות של אבן מדרך אסור לשכוח כי השיקול הראשון בהקשר זה הוא שיקול היעילות. שכן, על אבני מדרך אלה אנו וילדינו עתידים לחלוף מדי יום. בנוסף לכך, אבן מדרך חשופה יותר מאבנים אחרות לפגעי מזג האוויר ולתהליכי בלייה שונים. מסיבות אלה, חשוב להשקיע בבחירה נכונה של אבן מדרך. בהקשר זה, ניתן היום להשיג אבן מדרך מסוגים ומחומרים שונים. אבן מדרך משיש, אבן מדרך מבטון ואבן מדרך מכורכר הן רק כמה מהדוגמאות. בנוסף לכך, ישנן אבני מדרך בעיצובים שונים, כאשר את הבחירה של האבנים המתאימות יש לעשות בהתאם לשיקולים של טעם אישי, עיצוב הגינה, מבנה הבית ושיקולים נוספים.
אבנים מומלצות באבן אם: אבן כורכר, בריקים, אבן צפחה, ריצוף שיש, אבן חרבה

אבן מדרך

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C