שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי אבן לקירות פנים הבית

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר בתים ומשרדים, חברות ומפעלים הבוחרים לשלב בעיצוב הפנימי של חללי המשרד או הבית – עיצובי אבן. חיפוי אבן לבית הוא אינו עניין של מה בכך והוא מצריך השקעה, תשומת לב וזמן. מאחר והאבן מעניקה לכל חלל בו היא ממוקמת מראה נעים ופשוט, כפרי וטבעי, יש ביכולתה לשלב בפנים הבית אווירה טבעית אותנטית. בחירה חכמה של חיפוי אבן לבית תהפוך אותו לשכיית חמדה אמיתית. 

בחירת חיפוי האבן

בעת בחירת חיפוי אבן חשוב לתת את הדעת על מספר גורמים מהותיים. ראשית, המידות. עיצוב פנים הבית מחייב לדעת אילו מידות נדרשות מן האבנים. שנית, חשוב להכיר את סוגי האריחים הקיימים. מאחר ולא כל חברה משווקת את אותם הגדלים ובמקרים רבים אף ניתן למצוא דגמים יחידניים בחברות מסוימות, חשוב למדוד את מידות הסלון והמטבח על מנת לדעת בדיוק כמה מטרים רבועיים ישנם וכך ניתן יהיה לדעת אילו אבנים לבחור.

בבחירת חיפוי אבן לבית או לגינה חשוב להכיר את הסוגים השונים של המרקמים המאפיינים את חיפויי האבן השונים, את הטיפול הדרוש בכל אחד מסוגי חיפויי האבן וכן את ההתאמה הכללית של סוג האבן לבית או לחלל הפנים באשר זה יהיה. לא פחות חשובה מזאת היא העבודה עצמה ואיכותה. עבודה באיכות גבוהה תבטיח את שביעות רצונו של הלקוח למשך זמן רב ותיצור בבית אווירה נעימה, טבעית והרמונית.

מאחר ואבנים הינן למעשה משאב טבעי, העוצמות והאנרגיות המיוחדות שהן מכניסות לבית הינן הבטחה לאיכות חיים גבוהה מחד ושקט ושלווה מאידך. על מנת לבחור את האבן הטובה ביותר, חשוב להיוועץ עם אנשי מקצוע וכן לקרוא מידע רלוונטי על מנת להתאים את האבן לחלל וליעדי השימוש הייחודיים לה. מאחר ולא כל סוגי האבנים מתאימות לכל חלל, בחינת המרקם של האבן, צבעה, המבנה הייחודי לה והסגנון הכללי שהיא משרה – הינה צעד הכרחי טרם בחירת האבן המתאימה ביותר לחלל הרצוי.

אלמנטים נוספים אותם יש לבחון טרם בחירת חיפוי אבן לקירות הינם המיקום, חומר הגלם, צבע החיפוי וגודלו. מיקום הקיר הינו משמעותי ביותר לצורך בחירה חכמה של החיפוי המתאים ולפיכך, חשוב לבחון מספר אפשרויות בטרם החלטה סופית על האבן הרצויה. גם החומר ממנו עשוי הקיר יכול להשפיע באופן משמעותי שכן קיר גבס לא יגיב באותו האופן לחיפויים שונים כמו שקיר בטון יגיב להם. בשל כך חשוב להיעזר באיש מקצוע ולרכוש מעט ידע בתחום טרם בחירה בחיפוי הרצוי.

חיפוי אבן לקירות פנים הבית- מה צריך לדעת לפני רכישה

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C