שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי אבן לגינה

עיצוב גינה מקצועי הפך בשנים האחרונות לשירות מבוקש ביותר, עקב המודעות הגדלה בחשיבות הגינה לנראות הבית. עיצוב זה הפך לאומנות של ממש בו עוסקים מעצבי גינות ואדריכלי נוף מקצועיים אשר מבצעים עבודה מקיפה של תכנון, עיצוב והקמת גינות. כיום ניתן לעצב גינות במגוון דרכים יצירתיות ובעזרת אלמנטים שונים, כך שכל אחד יכול להשיג את הגינה עליה הוא תמיד חלם. עיצוב הגינה כולל בין היתר שבילים ומדרכות מעוצבות, מפלי מים, מזרקות, דשאים מעוצבים ועוד.

 עיצוב הגינה

אחד השימושים הנפוצים כיום בתחום עיצוב הגינות הוא שימוש בחיפויי אבן אשר יכולים להשתלב לצד הדשא בגינה או כתחליף. ישנם סוגים שונים של אבני מדרך העשויות מחומרים שונים וכן בצבעים שונים, כך שניתן לבחור אותן על פי טעם אישי ולהתאים אותן לכל סביבה שהיא. אדריכל הנוף לוקח בחשבון את הסביבה הקיימת, אם זה האלמנטים הקיימים בגינה, כמו עצים, אבנים קיימות וכן את מזג האוויר והתאורה בסביבה על מנת להתאים את סוג האבן וצבעה.

היתרונות הרבים של אבני המדרך ואפשרויות העיצוב הבלתי נגמרות באמצעות האבנים השונות והיפות, מושכים בעלי גינות רבים לבחור באופציה של עיצוב גינות באמצעות חיפויי אבן דקורטיביים. האבנים מהוות חיפוי יפה לגינה, ניתן להשתמש בסוגי אבנים שונות כמו אבני בזלת, שיש או כרכור כשלצדן חלוקי נחל או דשא. היתרון באבנים אלה הוא כפול – גם מקבלים עיצוב גינה יפה ואסתטי שהוא לא פחות איכותי מעיצוב מבוסס דשא וגם יוצרים לנו רחבה ירוקה וטבעית החוסכת לנו בזבוז מים, טוב לסביבה וטוב לכיס שלנו.

בנוסף, כשאנו מעצבים את רחבת הגינה מאבן זה מסיר מאתנו את החשש לפגיעה בדשא, פרחים וצמחייה. האבנים אף אינן מלכלכות, כך שבני הבית והאורחים יכולים להסתובב בגינה חופשי, ללא חשש להביא איתם הביתה לכלכוך ושאריות בוץ.

לא פלא שעיצוב הגינה באמצעות חיפויי אבן הפך לטרנד מאוד מצליח בשנים האחרונות. גינה זו מהווה את הפתרון המושלם לאלה המעוניינים לקבל גינה יפה ומעוצבת עם תחזוקה מינימלית, החוסכת זמן, כסף רב וטרדה יומיומית.

עבודת חיפוי האבן דורשת מקצועיות רבה ולכן מומלץ מאוד לפנות לבעל מקצוע מומחה בתחום שידאג לכל תהליך עיצוב הגינה, החל מהתכנון ועד להקמת הגינה. עיצוב גינה איכותי באמצעות אבני מדרך יכול לשפר פלאים את חזות הבית ולהשרות אווירה הרמונית ומרגיעה עבור בני הבית ועוברי האורח. 

חיפוי אבן לגינה

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C