שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

עיצוב חיפוי בבתי יוקרה

מבחינות מסוימת - עיצובית ודקורטיבית- גם תקופתנו עשויה להיקרא תקופת האבן: חיפוי קירות באבנים משתלב יפה בעיצוב דירות יוקרה ונותן להן ערך מוסף, לוויית מחן, הוד והדר. כל זאת תוך כדי העצמת האווירה הביתית.

לרשות המבקשים לחפות את קירות הבית או המשרד באבנים טבעיות עומד מבחר עשיר, מהארץ ומחוץ לה. הטקסטורה הטבעית של האבן משווה לעיצוב המשרד חזות טבעית ואווירה כפרית.

על מנת לעצב את הבית באמצעות ציפוי קיר דקורטיבי באבן מומלץ להסתייע בייעוץ מקצועי של אדריכלים ומעצבי פנים. לסוגים שונים של אבנים מאפיינים ייחודיים; כל אבן מחייבת הנחתה בצורה מיוחדת; ניתן להעשירו לגוון את החלל הפנימי באמצעות שימוש בסוגי אבנים שונות לחיפוי הקירות.

בעלי מקצוע בתחום חיפוי  באבן עשויים להציע לכם מגוון סוגים ובהם, בין השאר: אבן צפחה (רוסטוק, גולדן, יסמין, מוזהבת, שחורה, סילבר, מראה טבעי מאובנים ועוד), חול בהיר, חול בהיר מלוכלך ועוד.

העיניים לא יורדות מהקירות

בניגוד למראה חלק ואחיד, ציפוי קיר דקורטיבי באמצעות אבנים טבעיות מעשיר ומגוון את המראה. יש מי שדווקא חספוסן של האבנים וגווניהן השונים מוצא חן בעיניהם. הגוונים החמים והבהירים של האבנים מאפשרים לשלב את חזותן במראה העיצובי הכללי שמעצבת הפנים משווה לבית.

חיפוי באבן צריך להיעשות על ידי בעלי מקצוע המאומנים ומיומנים במלאכה זו. יש חשיבות רבה למריחת אחוז גבוה ב יותר (לא פחות מ- 90%) משטח הפנים של האבן בדבק איכותי על מנת לוודא כי היא תידבק היטב לתשתית שעליה היא מודבקת. כמו כן חשוב להקפיד על התזת תרסיס מיוחד ( בי ג'י סייל, כמומלץ) לצורך אטימה במשטחים אנכיים המחופים באבן. מדוב בסילר דוחה מים (שקוף) שאינו משפיע על הטקסטורה  של האבן ואינו משנה את פניה.

בניגוד לקירות חלקים, מסוידים לבן, אשר אינם מושכים כל תשומת לב, ציפוי קיר דקורטיבי באמצעות חיפוי אבן מושך את העין ולוכד את המבט. הוא מהווה אלמנט דקורטיבי, כמו רהיט מרשים, שלא ניתן להתעלם מנוכחותו המרשימה.

המרקם הטבעי של האבן מייתר את הצורך בסיוד הבית. הוא מוסיף לו צבע מבלי לצבוע. הוא משווה לו אווירה טבעית ומראה כפרי. השילוב בין בית יוקרתי ובין חיפוי האבן הטבעי, המעצים את היוקרה, הוא שילוב טבעי ויפה.

יש הבוחרים לחפות רק קטעים מסוימים בקירה באבן כדי להעצים את הרושם שהיא יוצרת. יש גם מי שמחפים באבן את הקירות החיצוניים של הבית או מקימים חומה  בחיפוי אבן מסביב לו.

היופי הוא אמנם בעיני המתבונן אבל אין זוג עיניים שלא יימשכו אל החיפוי הדקורטיבי של קירות בית או משרד בסוגים שונים של אבן טבעית. בשל השוני בטיב האבנים ובאיכותן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שבוחרים באבן מכל סוג שהוא לחיפוי קיר.

עיצוב חיפוי בבתי יוקרה

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C