שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי אבן באולם אירועים

כשבשעה טובה נערכת חתונה, ברית מילה, בר מצווה, בת מצווה, אירוע חברתי או עסקי יש צורך לדאוג לשילוב אלמנטים היוצרים נוחות, הנאה ובטיחות במתחם אולם האירועים או גן האירועים כדי שנהיה בטוחים בהצלחת אירוע איכותי, יוקרתי ומוקפד. מלבד ההקפדה על עיצוב הכיסאות והשולחנות, המפות, עיצובי הפרחים, החופה או איכות הקייטרינג יש להקפיד גם על עיצוב חיפוי אבן בחלל האולם או בגן האירועים.

אלמנט חיפוי אבן משמעותו כיסוי משטחי הקירות, הרצפה או המדרגות על ידי סוגים שונים של אבן טבעית על פי בחירה אישית, בסגנונות עיצוב שונים ובמרקמים ובגוונים שונים המעניקים תחושה של חיבור לטבע, לתחושת יוקרתיות, אצילות ואסתטיקה. מלבד היתרון הארכיטקטוני עיצובי ישנו יתרון של בידוד ממצבי חום, קור וכן רעש. לפיכך, כיסוי אבן מתאים להיות משולב באולמות אירועים ובגני אירועים איכותיים מצליחים.

היתרונות של חיפוי אבן למשטחי קירות באולמות אירועים ובגני אירועים

חיפוי אבן ישלים כל אירוע מרגש ומשמח לאירוע מצליח העונה לשביעות רצונם של האורחים באולם האירועים או בגן האירועים. האורחים ייהנו מקירות מעוצבים ברמה קלאסית גבוהה אשר יעניקו להם תחושה של חזרה אל הטבע. כמו כן, האולם יהיה מבודד מן הקור השורר מחוץ לאולם בעונת החורף ולהבדיל, כיסוי אבן מבודד חום מעיק השורר מחוץ לאולם בעונת הקיץ. בנוסף, הבידוד על קירות האולם מונע נזילות ורטיבות חלל האולם.

היתרונות של כיסוי אבן על משטחי רצפה באולמות אירועים ובגני אירועים

לא די בכיסוי אבן על משטחי קירות בחלל אולם האירועים או גן האירועים כדי ליהנות מאסתטיקה המשלבת הנאה ובטיחות לאורחי האירוע אלא יש צורך לדאוג גם לעיצוב רצפת מיקום האירוע על ידי חיפוי אבן. חיפוי רצפה הנה עבודה יקרה המשלבת חומרים יקרים ולכן יש לשים את הדעת על כך. יש לבחור בחיפוי מחומרים עמידים אשר יחזיקו מעמד גם בריקודים הכי סוערים במהלך האירוע וגם כשנשפך מים בטעות על הרצפה.
זאת ועוד, יש לבחור חיפוי רצפה מתאים גם במתחם של גן אירועים אשר עמיד מפני פגעי מזג האוויר בחורף ובקיץ ולוותר על חיפוי מעץ במתחם אירועים פתוח אשר פחות עמיד. בנוסף, יש לבחור חיפוי אבן מאבן מחוספסת או מעץ ברחבת הריקודים בתוך החלל הפנימי של אולם האירועים כדי למנוע החלקה של האורחים בעת הריקודים ולוותר על משטח חלק כמו שיש או לשלב בו רצועות למניעת החלקה אך הן פחות אסתטיות.

אבנים מומלצות באבן אם: אבן כורכר ישראלית, בריקים, אבן צפחה

חיפוי אבן באולם אירועים

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C