שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי אבן לקירות פנים

עולם העיצוב מביא איתו כל הזמן חידושים והמצאות, לעיתים מדובר בהמצאה חדשנית שלא נראתה קודם ולעיתים מדובר במראה עיצובי שלקחנו מספרי ההיסטוריה ומבתים עתיקים ברחבי העולם. מה שבטוח הוא שכל אחד ואחת מאיתנו הוא בעל סגנון אישי והיום אפשר לבטא את הסגנון האישי הזה גם כשבונים או קונים בית וחושבים על העיצוב הפנימי שלו.

לצד בחירת החרסינות, הרהיטים, המטבח, החלונות והדלתות, בחירת חיפוי אבן לקירות פנימיים הוא עניין לא פחות חשוב – כיוון שהחיפוי הנכון יוצר ביטוי של הסגנון האישי שלנו.

סוגי חיפויים לקירות פנימיים

יש לא מעט סוגי אבנים שיכולות להתאים ליצירת חיפוי אבן לקירות פנימיים. הנה כמה דוגמאות:

בריקים: בריקים הם לרוב אבנים עתיקות שפורקו ממבנים עתיקים בארץ ובאירופה והובאו לשימוש בענף הבנייה. השימוש החוזר ניתן גם בחיפוי קירות פנימיים וגם לשימוש בחיפוי קירות חיצוניים. התוצאה שמתקבלת היא מראה עתיק אבל מוקפד ולכן קיר מודגש עם בריקים יכול להשתלב גם בבית מודרני וגם בבית במראה עתיק.

אבן שיש: אבן השיש היא אבן עמידה מאד וקלה לתחזוקה וזוהי הסיבה שלא מעט אנשים בוחרים בה לשימוש באמבטיות, למשטחי עבודה במטבח וליצירת חיפוי אבן לקירות פנים מעוצבים. האבן הזו מגיעה בלא מעט גוונים ומיובאת לישראל מכל העולם, כך שהמגוון גדול וכל אחד יוכל למצוא משהו שיתאים לסגנון שלו.

אבן כורכר: אבן כורכר היא אחת האבנים הורסטליות ביותר שיש ולכן היא מושלמת ליצירת חיפוי אבן לקירות פנים כמו גם לקירות חיצוניים. האבן הזו מגיעה ממקומות שונים ברחבי המדינה והיתרון המשמעותי שלה הוא שניתן לעבד אותו לצורות שונות, לטקסטורות חלקות או גסות והיא מגיעה בכמה גוונים שונים.

בחירת האבן הנכונה

יש משמעות גדולה לבחירת חיפוי אבן לקירות פנים. כאשר מחליטים על חיפוי אבן בתוך הבית המראה שמתקבל הוא מראה דרמטי מאד, גם אם מדובר באבנים בהירות ונייטרליות יחסית. לרוב לא מחפים את כל הקירות הפנימיים ולכן מה שנוצר הוא דגש על קיר מסוים בתוך החלל.

חשוב לבחור באבן עמידה שתשתלב בצורה הומוגנית בחלל ותתאים לשאר הפריטים והאלמנטים שנבחרו לבית. חשוב לבחור באבן שתשתלב בגוונים שלה עם הגוונים השולטים בבית ולא תיצור מראה מוזר ולא מתאים.

עוד דבר שחשוב לקחת בחשבון הוא כמובן הטקסטורה של האבן. בריקים יוצרים מראה חלק ואלגנטי, שמזכיר מצד אחד את הבתים של אירופה ומהצד השני יכול להשתלב במראה מודרני. אבן שיש היא אבן חלקה שיוצרת מראה מאד נקי ואילו אבן כורכר היא אבן מגוונת שיכולה להגיע במגוון רחב של עיבודים שונים.

אבן שיוצרת בית משלכם

השימוש באבנים ליצירת חיפוי לקירות הפנימיים של הבית מאפשרת לכם לתת לבית מראה אינדיבידואלי מרשים. קנו חיפוי אבן לקירות פנים רק אצל ספקים מקצועיים ומוכרים, עם מוניטין טוב, שמספקים רק אבנים איכותיות ועמידות.

חיפוי אבן לקירות פנים

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C