שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי אבן פנימי

חלק ממגמת החזרה לטבע, בא לידי ביטוי בתחום עיצוב החוץ והפנים, בעיקר על ידי שימוש במוטיבים בעלי מראה טבעי, כמו אבנים. אמנם, המגמה היא עיצובית, אבל יש לה יתרונות נוספים ומשמעותיים ההופכים אותה – לא רק לנעימה לעין, כי אם גם נוחה ומשתלמת.

שימוש באבנים לצורכי חיפוי קירות רחוק מלהיות המצאה חדשה, אבל דומה שבשנים האחרונות נעשה השימוש נפוץ יותר, גם בגלל הסיבות שצוינו לעיל וגם בגלל עליית המודעות האסתטית והסביבתית. הקשר לשמירה על הסביבה בא לידי ביטוי בעובדה שחיפוי פנימי באבן תורם רבות לבידוד הקירות – גם מרעשים ונזילות, אבל גם מחום וקור, מה שמפחית את הצורך בשימוש במיזוג אוויר ולכן גם את צריכת האנרגיה.

חיפוי אבן לקירות פנימיים 

חיפוי קירות פנימיים באבן צריך להתבצע במחשבה תחילה על מנת להתאים את סוג האבן למיקום והמטרה ואת הצבע לשאר האובייקטים בחדר וכמובן לקירות. במידה ויש בבעלותכם ריהוט גן לדוגמא: תרצו להתאים אותו לחיפוי האבן אותו תבחרו. אם המטרה היא בעיקר דקורטיבית (שימוש נפוץ במיוחד במטבח ובסלון), כי אז פחות משנה סוג האבן, אבל חשוב לדעת שליד מקורות חום, כמו קמין, יש לבחור באבנים חזקות ועמידות שצורתן, צבען ומרקמן לא ישתנו עקב טמפרטורות גבוהות מאד.
בנוסף, יש להתחשב בשטח אותו רוצים לחפות – קיר שלם, חלק מקיר, חיפוי בשילוב פסיפס, או דוגמא ובאיזה חדר יהיה החיפוי, שכן בחדרים בהם מקורות לחות, כמו מטבח ואמבטיה, עדיף לעשות שימוש באבנים עמידות יותר.
האפקט העיצובי של חיפוי באבן בפנים הבית הוא מרהיב עין המעניק הרגשה של חמימות ואווירה כפרית מחד ואווירה מעודכנת מאידך, גם אם מדובר בקיר שלם, או אפילו קיר המחופה באבן זהה לריצוף החדר בו הוא נמצא וגם אם מדובר בחיפוי עמוד פנימי, או בפינה בחדר.

חיפוי אבן לקירות פנים

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C