שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי זכוכית לקירות פנים הבית

חיפוי זכוכית לקירות פנים הבית הוא הטרנד העיצובי החדש לקירות הבית והוא בא כתחליף לקרמיקה או החרסינה הישנה. בשיטה זו משתמשים בפלטות זכוכית גדולות שבאות לחפות על קירות במטבח וחדר הרחצה בעיקר, אך לא רק. רבים הם מעצבי הבתים אשר לקחו את הרעיון העיצובי הזה הלאה וחיפו באמצעותו את קירות הסלון, חדרי הילדים וחדר השינה. הטרנד החדש הזה תפס תאוצה גדולה ומשמש כחלופה לחיפויים המסורתיים.

סוג הזכוכית אשר משתמשים בה לחיפויי קירות

בייצור של חיפוי זכוכית לקיר משתמשים בזכוכית חזקה מאוד (מחוסמת) אשר עוברת טיפול מיוחד בשלב הייצור שלה. טיפול זה הופך את הזכוכית לחזקה מאוד וגם אם הזכוכית נשברת, היא נשברת לחתיכות מאד קטנות ובכך בעצם נמנעת סכנה של היחתכות. בנוסף, הזכוכית עוברת תהליך שנקרא חיסום והיא עמידה בטמפרטורות גבוהות, כך שהיא יכולה בקלות לשמש כחיפוי בסמוך לכיריים במטבח או במקלחת עצמה. מרבית הזכוכיות נצבעות בצבעים ובמגוון גדול מאוד של דוגמאות והצבע הופך אותן לזכוכיות אטומות, כך שלא רואים את הקיר שאותו הן מכסות.

חיפוי זכוכית לקירות- יתרונות

להתקנת חיפוי זכוכית לקירות יש מספר יתרונות:
  1. בחיפוי זה משתמשים בפלטה אחת גדולה אשר מכסה את כל הקיר בלי חיבורים כמו בחרסינה למשל וכך נמנעות בעיות של רטיבות בקיר, במידה והחיבור לא נעשה בצורה מקצועית (בעיה הנפוצה בחיפויי העשויים מחרסינה).
  2. זכוכית היא חומר אשר קל לנקותו. במטבח בעיקר קיימת בעיה נפוצה של לכלוכים על החיפויים (כמו שמן מהבישולים). כדי לנקות חיפוי זכוכית דרוש רק סמרטוט לח עם חומר לניקוי חלונות ומגבת יבשה המועברת לאחריו, בכדי לייבש את המשטח בצורה אחידה. כמו כן, הזכוכית היא עמידה באופן יחסי מפני כתמים או פגיעות בחומר עצמו ובאופן כללי היא כמעט ולא דורשת תחזוקה. י
  3. חיפוי זכוכית לקירות הבית פותח עולם של אפשרויות עיצוביות, מתוכן אפשר לבחור בכדי לעצב את קירות הבית: קיימים מגוון צבעים וגוונים של זכוכית, מתוכם אפשר לבחור, מגוון הדפסים שניתן להשתמש בהם ואינסוף של אפשרויות, מכיוון שאת ההדפס על הזכוכית ניתן גם לעצב יחד עם חברת הזכוכיות, מתוך רעיונות אישיים של הלקוח (הלקוח יכול, למשל, לבקש להגדיל תמונה שהוא אוהב ולהדפיסה על הזכוכית, מה שנותן אמירה מאד אישית וייחודית לעיצוב של קירות הבית ). מגוון האפשרויות הופך את המוצר של חיפויי הזכוכית למוצר מוצלח ומבוקש מאד בשוק.

איך לבחור נכון בחיפוי קיר מזכוכית

זכרו: בבואכם לבחור חיפוי זכוכית לקירות כדאי לבחור בשיקול דעת ולא להיכנע לדגם אופנתי, אלא לבחור מראש בצבע ודוגמה התואמים את אופייכם וביתכם. למי שחיפוי זכוכית לקיר בכל זאת לא קוסם לו, יכול לבחון אפשרויות אחרות כדוגמת חיפוי אבן לקירות.

חיפוי זכוכית לקירות פנים הבית

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C