שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

חיפוי קירות חוץ

כל בעל בית חדש רוצה להרגיש שהבית שלו הוא היפה והמעוצב ביותר. בעוד שאנחנו משקיעים לא מעט מחשבה ותכנון בחלל הבית הפנימי, גם קירות החוץ של הבית מקבלים היום שלל הזדמנויות להפוך להיות יותר מעוצבים ולבטא את הסגנון האישי של בני הבית. הדרך הטובה ביותר להפוך את קירות הבית לקירות שלכם הוא לבחור חיפוי קירות חוץ שמתאים לסגנון הבית ושאתם אוהבים – חיפוי אבן חוץ  שאיתו תוכלו לחיות במשך שנים.

חיפוי אבן חוץ - לא רק שליכט

חיפוי אבן חוץ כבר מזמן לא כולל רק שליכט פשוט. על אף שהיום אפשר למצוא סוגים שונים של שליכטים וציפויים פשוטים במגוון טקסטורות וצבעים, אנשים רבים מעדיפים ליצור בבית שלהם מראה קצת יותר מיוחד, על כל הקירות החיצוניים או על ידי הדגשה של חלקים מסויימים בקירות החיצוניים.

חיפוי קירות חוץ על ידי שימוש באבנים טבעיות שונות יכול ליצור מראה עתיק, מודרני, ארץ-ישראלי, ירושלמי, אוריינטלי וכל סגנון אחר שאתם אוהבים. בין סוגי האבנים שאפשר למצוא כיום בשוק הבנייה תמצאו אבנים טבעיות שמובאות מאיזורים בכל רחבי הארץ ומציגות את השפע הטבעי שאפשר למצוא כאן. תמצאו גם לא מעט אבנים שמיובאות ממקומות כמו איטליה, ספרד וצרפת ומגיעות מבתים עתיקים שעברו פירוק.

לכל בית אבן משלו

יש כאמור לא מעט סוגים של אבנים שיכולות לשמש לצורך חיפוי אבן חוץ  וליצור תוצאות אסתטיות מרהיבות. בין האבנים האלו תמצאו אבני צפחה שמתאימות להדגשה של איזורים מסויימים באיזור החיצוני של הבית כמו גם לקירות הפנימיים של הבית. היא מגיעה במגוון רחב של צבעים והיא יוצרת מראה מוקפד ומרהיב.

עוד אבן ארצישראלית שורשית שיוצרת מראה מקסים כחיפוי חיצוני היא אבן הכורכר. את אבן הכורכר קל מאד לעבד ולכן היא ורסטילית מאד ואפשר לעצב איתה קירות חיצוניים במראות שונים, שיתאימו לסגנונות רבים. אבן חירבה היא סוג של אבן כורכר, בעלת מראה מיושן ומרשים.

אבן ירושלמית היא אותה אבן מוכרת שאנחנו מזהים כל כך בנוף הירושלמי, אבל כיום ניתן להשיג אותה במגוון גדלים וליצור ממנה חיפוי קירות חוץ מרשים, עם ניחוח עתיק ואוריינטלי מעט.

צור קשר
  
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C