שעות פתיחה: פתוח בשבת וכל ימות השבוע מ-9.00 עד 17.30 מלבד יום שישי
| דוא"ל: even_em@yahoo.com

יתרונות חיפוי זכוכית לקיר המטבח

אחת מהבעיות הכי קשות בכל מטבח היא הנטייה שלו להתלכלך בכל פעם שעושים בו שימוש,ולו הקצר ביותר. למעשה סוג העבודה שנעשית במטבח הופכת אותו לאחד מהחדרים שהכי נוטים לצבור לכלוך וכתמים. במקביל,המטבח הוא החדר שהכי חשוב לשמור בו על ניקיון ומראה מצוחצח, גם מבחינה היגיינית וגם מבחינת המראה הכללי של החדר שהוא חדר משותף לכל בני הבית.

לאור בעיה זו, חיפוי זכוכית לקיר המטבח הפך להיות לאחד הטרנדים החמים ביותר לעיצוב המטבח, והצליח להחליף את חיפוי הקרמיקה המוכר הוותיק. חיפוי הזכוכית אותו מצמידים לקיר מיוצר מזכוכית עמידה וחזקה מיוחד,המיוצרת למטרה הספציפית הזו. לרוב מדובר בזכוכית בעובי של לא פחות מ6 מ"מ,אשר עברה חיסום וליטוש מרצפות על מנת שתתאים לתנאי החום שבמטבח ולהיות עמידה מפני פגיעות חזקות במיוחד. המיקום המומלץ ביותר הקירות הוא מעל לכיריים ומעל למשטח השיש במטבח.

 חיפוי קירות

לחיפוי קירות ישנם יתרונות רבים וברורים, אשר הופכים את חיפוי המטבח שלכם ליעיל והשימושי ביותר:

  1. ניקיון: כמובן שהיתרון הגדול ביותר בחיפוי הוא ההגנה על הקירות והעובדה שניתן לנקות את החיפוי בקלות יחסית,בהשוואה לקירות או לקרמיקה, זאת בזכות העובדה שהזכוכית הינה חלקה לגמרי ובכך אין לכלוך אשר מצטבר בין אריח לאריח. בנוסף,הזכוכית אינה סופחת אליה שומנים כך שניתן לנקות אותה בכל תכשיר ניקוי סטנדרטי המתאים לניקוי זכוכית או מראות או אפילו במים וסבון.
  2. דקורטיביות: את הזכוכית ניתן לייצר במגוון רחב של צבעים, עיצובים וגדלים,מה שמעניק מראה דקורטיבי ומיוחד למטבח שלכם. חיפוי קירות מעניק מראה אסתטי,מודרני ואלגנטי במיוחד.
  3. התאמה לעיצוב המטבח: המשמעות של הדבר הוא שאינכם צריכים לשנות את המראה של המטבח שלכם במידה ואתם מעוניינים להוסיף בשלב מאוחר יותר את החיפוי. בנוסף,חיפוי הזכוכית מותאם בצורה מושלמת למטבח שלך שכן הוא נחתך בצורה מדויקת בהתאם למידותיו,בניגוד לחיפויים מאריחי קרמיקה שגודלם קבוע מראש.
  4. שילוב הדפסות או עיצובים: על גבי חיפוי הזכוכית ניתן להדפיס כמעט כל דוגמא או תמונה באיכות גבוהה ובאמצעות כך ניתן לקבל מטבחים ייחודיים ושונים מכל מטבח אחר.
  5. משטח לכיתוב מחיק: על גבי חיפוי הזכוכית או ניתן לכתוב באמצעות טוש מחיק הודעות לבני המשפחה,רשימת קניות ואפילו מתכונים שונים שאתם מעוניינים לחזור אליהם בעתיד.

לסיכום,לחיפוי קירות באבן או זכוכית ישנם יתרונות מגוונים הנוגעים הן לנוחות השימוש בו ושמירת הניקיון שלו, והן לעיצוב המראה שלו ולכן מומלץ ביותר לכל מטבח ומטבח.

יתרונות חיפוי זכוכית לקיר המטבח

צור קשר
עיצוב אתר: Studio Erez  |  בניית אתרים: SEO-Media  |  שיווק באינטרנט: SEO-C